Skocz do zawartości
Daniel.

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem prawdopodobne. Ja mam "ORY" i mój dostał od razu mimo, że brandu tam nie widzę.

Wysłane z mojego LG G7 Thinq przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kokan

Mam orange aktualizacje dostałem zdaje sie w sobotę. Zmiany ? Na klawiaturze pojawił sie znak ? ;] i zabezpieczenia systemu aktualne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam problem z aktualizacją mojego LG. FOTA nie wykrywa żadnej aktualizacji, natomiast LG Bridge wykrywa lecz nie może jej wykonać. Telefon posiada branding TIM, więc zapewne w tym leży problem. Czy aby wykonać update potrzebuje karty SIM z TIM? czy tylko pozostaje kwestia usunięcia brandu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp
    W dniu 4.03.2019 o 21:14, opetany93 napisał:

Witam,

Mam problem z aktualizacją mojego LG. FOTA nie wykrywa żadnej aktualizacji, natomiast LG Bridge wykrywa lecz nie może jej wykonać. Telefon posiada branding TIM, więc zapewne w tym leży problem. Czy aby wykonać update potrzebuje karty SIM z TIM? czy tylko pozostaje kwestia usunięcia brandu?

Raczej musisz zdebrandować telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wiadomo coś na temat androida 9 pie do LG g7 thinQ ? Teść na s8+ dostał 9pie. Na pierwszy rzut oka dużo mu się zmieniło. Na moim telefonie nie ma żadnej aktualizacji. Telefon kupiony na bestcena bez brandu.

Btw. Też wam schodzi 10 % szybko tak w ciągu pare h bez bawienia się ? Gdzie potem bez bawienia się telefon wytrzymuje 4 dni. ostatnio 90h wytrzymał przy lekkim bawieniu

Edytowane przez azeliaz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@azeliaz zakładam, że wszystko zależy od appek jakie masz zainstalowane, coś może sobie chodzić w tle :P

@peterpp też tak właśnie czułem, a czy wiesz może który soft muszę stąd: LG LMG710EM firmwares pobrać do debrandu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 minut temu, opetany93 napisał:

@azeliaz zakładam, że wszystko zależy od appek jakie masz zainstalowane, coś może sobie chodzić w tle :P

@peterpp też tak właśnie czułem, a czy wiesz może który soft muszę stąd: LG LMG710EM firmwares pobrać do debrandu?

Tak tylko jak to sprawdzić ? Mam włączone oszczędzanie Energi więc każde aplikacje w tle powinny być zabijane. Jakiś pomysł ?. Ogólnie 4 dni bez zabawy na telefonie to chyba dobry czas ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem spoko jest appka Hibernator, faktycznie usypia wszystkie appki i po jej użyciu przez noc poleciały mi tylko ze 3% gdzie normalnie znikało ok. 10% ;) Tylko pamiętaj, żeby ustawić sobie listę wyjątków, tak aby nie usypiała appek, których potrzebujesz aby pracowały w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz przy 33 % baterii mam 49h godzin całego telefonu przy czym 2 dni 1h i 20 min to telefon nieaktywny/ 1h 30 min ekran / 3% przez aplikacje mapy 2% system  reszta 0% najdłużej ile wytrzymał telefon do 15 % to było 4 dni i około 2h na ekranie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp
    53 minuty temu, opetany93 napisał:

Kurcze akurat G7 nie debrandowałem.

37 minut temu, azeliaz napisał:

Tak tylko jak to sprawdzić ? Mam włączone oszczędzanie Energi więc każde aplikacje w tle powinny być zabijane. Jakiś pomysł ?. Ogólnie 4 dni bez zabawy na telefonie to chyba dobry czas ?

4 dni no pewnie że spoko czas nie masz na co narzekać ? najlepsze jest to jak czytam jakieś ogłoszenia srajfonów i pewna typiara napisała że iphone jej trzyma aż 1,5 dnia :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi