Skocz do zawartości
kzabost

Najciekawsze aplikacje na Androida - Wasze filmy, recenzje, opisy

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny i przydatny pomysł. Sam skorzystałem i dzięki filmikom pobrałem dwie aplikacje :)

Oby tak dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi drodzy, miło mi że seria się spodobała. A więc dziś leci do was kolejny, już 4 odcinek serii.

GO Launcher EX, Cheetah Sync for Files/Folders, Plan Lekcji, ES File Explorer, MX Video Player, IP Webcam, Flikie Wallpapers HD,

Chcesz być na bieżąco? Możesz zasubskrybować na yt ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre aplikacje i dobra realizacja. IP Webkam do mnie trafiło, bo na stacjonarnym nie mam kamerki internetowej. Można jakoś zrobić żeby było widoczne publicznie? Było by przydatne dla osób co zwierzaka zostawiają na pół dnia samego w mieszkaniu.

Chociaż kolejne filmiki nazwał bym odcinkami, a nie częściami, ale to taki szczegół ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra "seria" :) Czekam na następną część :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0kti

Skorzystali z propozycji i wybrałem program Cheetah Synch

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajnie, że ktoś wpadł na taki pomysł prezentacji aplikacji :) Mam dotyczące IP webcam, jak zrobić by można było przesyłać obraz na komputer inny niż ten w domu(sieć lokalna)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dobre aplikacje i dobra realizacja. IP Webkam do mnie trafiło, bo na stacjonarnym nie mam kamerki internetowej. Można jakoś zrobić żeby było widoczne publicznie? Było by przydatne dla osób co zwierzaka zostawiają na pół dnia samego w mieszkaniu.

(...) Mam dotyczące IP webcam, jak zrobić by można było przesyłać obraz na komputer inny niż ten w domu(sieć lokalna)?

Opcja 1.

Hmm.. W IP Webcam będzie to trudne... jest to możliwe, jednak tylko poprzez sieć komórkową, a więc musisz być w zasięgu szybkiej sieci 3G (HSDPA), i twój operator komórkowy musi udostępniać ci zewnętrzny adres IP. Robisz to w następujący sposób:

W IP Webcam po uruchomieniu serwera "Start server" w prawym górnym rogu jest opcja "How do I connect?", wybierasz "I'm using mobile internet", jednak w moim przypadku jest to http://10.73.109.227:8080/ i mam komunikat "This isn't going to work! Your IP is a local IP because it is in private range 10.*.*.*." W T-Mobile nie zadziała na pewno, w innych sieciach nie wiem.

Opcja 2. (łatwiejsza i pewniejsza)

Jeśli chcesz wysyłać obraz z telefonu do internetu tak aby móc z każdego miejsca na ziemi to oglądać, użyj do tego aplikacji USTREAM, działa zarówno w sieci komórkowej, jak i poprzez sieć Wi-Fi, więc transmitowany obraz może być dobrej jakości. (Oczywiście jeśli twoja sieć Wi-Fi ma wystarczającą szybkość uploadu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bri

Do następnego odcinka polecam Xplore (manadżer plików), Sleep as an droid (monitor snu), Quickpic (galeria), Smart tools (linijka, poziomica, kompas..), Palringo (IM, działa z gg i FB chat).

Też czekam na kolejny odcinek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie bomba ;) oby chęci były na więcej takich filmików

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi