Skocz do zawartości
Seth_

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Artur35
    2 godziny temu, Ament napisał:

Ja tam nie widze zadnej roznicy po tym uaktualnieniu, w czymkolwiek. Zdjecia cykam okazjonalnie takze tez specjalnie nie zauwazylem zeby byly jakies lepsze ? 

Bo aktualizacja była przeprowadzana tylko pod kątem poprawy zachowania się przysłony przedniego aparatu i ogólnej optymalizacji HDR. Trudno więc efekty zaobserwować przy zdjęciach robionych w "normalnych" warunkach.  Ja również oczekiwałem totalnej poprawy jakości zdjęć przy słabszych warunkach oświetleniowych, a więc optymalizacji działania przysłony f/1.5. 

Absolutnie, nie zaobserwowałem po tej aktualizacji jakiegokolwiek pogorszenia działania systemu zasilania. Owszem, mogą wystąpić w takich sytuacjach pewne wahania, jednak po trzech kolejnych cyklach ładowania wszystko powinno powrócić do normy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co Wam się dzieje z baterią, ale ja mam tak samo jak przed aktualizacją, o ile nie ciut lepiej.

Spoiler

Screenshot_20181004-105054_Settings.jpg

Edytowane przez Przemek Zboras Zborowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po aktualizacji też gorzej trzyma bateria. Napisałem nawet opinię w appce Samsung Members ciekawe co mi odpiszą. Zrobiłem nawet full wipe, ale nic nie dało...

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

Ja dopiero dziś dostałem aktualizację z 1 Września ;] ponad miesiąc jak w Polsce ;] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4h SOT przy 42% baterii więc raczej nie jest gorzej po aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Info z wczoraj od brata który pracuje w Samsung Polska. Jest już przygotowana wersja beta androida P dla s9 I note 9, będzie info w Samsung members że ma być mozliwosc dołączenia do testów.
    Póki co info że na P nie działa nagrywanie rozmów jest prawdziwe ;((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ament

Francuski Samsung juz oficjalnie potwierdzil, ze nie ma sie co spodziewac Pie na serie S9 i Note 9 w tym roku takze obstawiam ze program testow wystartuje gdzies w listopadzie 2018 a final pewnie marzec/kwiecien 2019 tj. po premierze S10 - czyli standardowo, jak to u Samsunga ? 

Portal xda jest juz w posiadaniu bety Pie na Note 9 (tylko dla wersji ze Snapdragonem) i oprogramowanie ma byc udostepnione na dniach; jest juz stosowny watek z tym tematem. Dla wersji z Exynosem tez pewnie "wyplynie" w pazdzierniku ale ja tam sie wyleczylem z bet - tym bardziej ze z tego co widzialem juz na screenach i filmikach z yt poza dark theme i gestami zadnej rewolucji nie bedzie. Pewnie S10 dostanie dopiero mocno odswiezona nakladke a nam przyjdzie poczekac do polowy 2019 albo jeszcze dluzej, o ile w ogole. Zreszta tez mi sie nie spieszy bo obecny SE 9.5 dziala bardzo dobrze i plynnie... oczywiscie po wycieciu 3748362 niepotrzebnych uslug przez np. Package Disabler Pro ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Nie wiem czemu ale ja akurat po disablerach nie widziałem znaczącej poprawy działania samego telefonu jak i baterii. Tym bardziej biorąc pod uwagę uprawnienia takiego diasblera. Próbowałem kilka podejść do owego programu i jakoś nie mam do niego zaufania lub ostatnio nie zawsze wyłączał dany program np samsung themes po restarcie działał do ponownego wyłączenia. Preferuję trochę się pobawić z ADB odinstalowując określone pakiety i też manualnie wyłączyć co się da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mistan
    Godzinę temu, Ament napisał:

................................... SE 9.5 dziala bardzo dobrze i plynnie... oczywiscie po wycieciu 3748362 niepotrzebnych uslug przez np. Package Disabler Pro ? 

Masz może listę czego się pozbyłeś i można śmiało usuwać?

To wszystko robisz bez root-a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi