Skocz do zawartości
xxxprzemo

Note 9 ze Snapdragonem 845 jako alternatywa dla Exynosa oraz polecane źródła zakupu

Rekomendowane odpowiedzi

dzidexx
    16 minut temu, xxxprzemo napisał:

wszystkie inne modele są dla mnie nie istotne

Bardzo szkoda - w kwestii języka, wgrywania wersji EU/PL, wersji z Chin nic się nie zmieniło.

Wejdź na forum Xda, Sg S7(e), S8(+), Note 8, 9..są działy dla obu odmian.

Kolega wyżej pisze, że wiele sprzedał, kupujący zapewne odwiedzali nasze forum:

Jak dograć PL, More Locale źle.., jak odblokować Verizon...itp.itd. 

Kupić to żaden problem - dobrze wiedzieć z czym to się wiąże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    7 godzin temu, natha napisał:

(..) bo nigdy nie rozladowuje baterii, zawsze jak mam poniżej 50% to ładuję. 

Wcześnie. I może tu leży problem. Nie dajesz szans dla systemu optymalizacyjnego ogniwa, aby nauczył się gospodarowania energią. To tylko domysły oczywiście i to snute z pozycji użytkownika, bardzo zadowolonego z baterii Note9. 

7 godzin temu, xxxprzemo napisał:

(...)albo poczekam i kupię w kraju już wersję z exynosem i gwarancją krajową. 

Mądrze. Będziesz wówczas korzystał ze wszystkich użyteczności tego urządzenia i nie podlegał ograniczeniom, których może być sporo. Na przykład o VoLTE i VoWiFi  w wersjach z innego kontynentu, należy zapomnieć. 

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    19 godzin temu, dzidexx napisał:

Bardzo szkoda - w kwestii języka, wgrywania wersji EU/PL, wersji z Chin nic się nie zmieniło.

Wejdź na forum Xda, Sg S7(e), S8(+), Note 8, 9..są działy dla obu odmian.

Kolega wyżej pisze, że wiele sprzedał, kupujący zapewne odwiedzali nasze forum:

Jak dograć PL, More Locale źle.., jak odblokować Verizon...itp.itd. 

Kupić to żaden problem - dobrze wiedzieć z czym to się wiąże.

Dzidexx a co w tym dziwnego, ze w zasadzie jestem zainteresowany tylko Notem 9?  Mialem brać nota 7... wyszedł z nim kwas. Potem powstał Note 8... nie zdecydowałem się (wkurzyłem się na kilka elementów takich jak np: brak wersji flat, czujnik palca przeniesiony na tył). Teraz stwierdziłem, ze nie ma sensu dłużej czekać coś co i tak szybko nie powstanie  i czas wziąć nota 9 :) Skoro jest to top to trzeba brać :)

No dobra, wyjaśnijcie mi taką kwestię przy okazji jeśli jesteśmy przy temacie. Czy na rynek polski i ogólnie na rynek europejski szedł ten sam model z exynosem czy są pewne różnice? Czy  model Galaxy Note 9 SM-N960F/DS  unlocked sprzedawany na ebay jest identyczny z tym z polskiej oficjalnej dystrybucji czy jednak ma jakieś zmiany? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, xxxprzemo napisał:

No dobra, wyjaśnijcie mi taką kwestię przy okazji jeśli jesteśmy przy temacie. Czy na rynek polski i ogólnie na rynek europejski szedł ten sam model z exynosem czy są pewne różnice? Czy  model Galaxy Note 9 SM-N960F/DS  unlocked sprzedawany na ebay jest identyczny z tym z polskiej oficjalnej dystrybucji czy jednak ma jakieś zmiany? 

To ten sam model , który jest w Polsce tylko z innym firmware. Wgranie polskiego firmware XEO masz opisane w dziale Note8 ROMy pod nazwą debrandowanie. Nie sądzę by cos się zmieniło w Note9. Note8 z HK po debrandowaniu miał wszystkie aktualizacje OTA, język polski, Volte, VoWifi i wszystkie atrakcje jakie niosło XEO. Tylko w informacji o telefonie była notacja XEO/XEO/TGY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew

Mam wątpliwości czy można tak bezkarnie wgrywać Europejski oprogramowanie na modele amerykańskie czy azjatyckie czy australijskie

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 minut temu, reniew napisał:

Mam wątpliwości czy można tak bezkarnie wgrywać Europejski oprogramowanie na modele amerykańskie czy azjatyckie czy australijskie

A możesz powiedzieć skąd te wątpliwości? Poparte własnym doświadczeniem? Czy z powietrza?

Bo u mnie też nie było żadnych problemów z telefonem z usa z wgraniem oprogramowania EU...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew

Miałem wcześniej S9. Ludzie kupowali dużo taniej bo okazja była. Z USA na przyklad. A potem płacz bo bootloader zablokowany i nie da się wgrać XEO i polskiego nie bylo. Być może na Note się da wygrywać wszystko... nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie rozumiesz, że 960F to inny telefon niż 9600 i tak samo inny 960V. Nie wgrywa się wersji F na V czy inną.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew

Jeśli na każdym rynku Note jest taki sam to pewnie można[emoji4][emoji4][emoji4]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi