Skocz do zawartości
xxxprzemo

Note 9 ze Snapdragonem 845 jako alternatywa dla Exynosa oraz polecane źródła zakupu

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, jeronimo napisał:

Oprogramowanie wgrywa się za pomocą Odina.

Jeśli chodzi tobie o wgranie softu europejskiego to nie ma takiej możliwosci.

A  jaki kolwiek z j.Polskim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Przykro mi nie znam takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squo_85

Cześć. Jestem na Note 8.
    Słyszę, że Note 10 na którego się czaiłem nie wprowadzi skoku w aparatach, więc proszę o informację użytkowników Note 9 ze snapdragonem, czy ta wersja robi lepsze zdjęcia niż exynos? Ja nie jestem zbyt zachwycony moim Note 8. Ok jest stabilny i przewidywalny, ale czy N9 na snapie będzie miał więcej szczegółów? Od razu nadmiernie, że filmów w 4k nie kręcę jedynie fhd i tu też mi zależy, żeby nie było gorzej.
    Podkreślę, że aparat to jedyny aspekt dla którego myślę o N9 na snapie na jesień, jeżeli n10 mnie czymś nie zaciekawi i linia N jest jedyną jaka mnie interesuję.

Z góry dzięki i pozdro.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Z tego co wiem to Exynos i Snap różnią się tylko owymi jednostkami.

Reszta jak aparat itp są dla obydwu wersji takie same.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Hej, jako że za niedługo wychodzi N10 i ktoś planuje się na niego przesiąść, a jednocześnie chce sprzedać swojego notka 9 na snapie? Jakby co to zapraszam na priv, chętnie zakupie takiego :)
    Ewentualnie, czy ktoś miał doświadczenie w zakupie na ebayu i udało mu się uniknąć dodatkowych opłat typu cła, vat? Czy wysyłka z UE jest gwarantem braku tychże opłat? 

Edytowane przez kindek007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yary

Gdzie w tej chwili pewnie i w dobrej cenie kupić "9" na Snapie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zioq3k

Ma ktoś jakieś aktualne źródło na note 9 ze snapdragonem w dość dobrej cenie? Chodzi mi o model N9600 na ktory da sie wgrać Polski jezyk :)

Na allegro nic nie ma, aliexpress przeszukane i też nie ma, a na ebayu same kiepskie oferty, a moze ktos ma do odsprzedania swoj egzemplarz? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu ‎15‎.‎04‎.‎2019 o 01:16, < DROID > napisał:

Kolego tel najprawdopodobniej to nówka, ale został otwarty przez pracowników służby celnej i dowalili VAcik do niego. Jeżeli chcesz sprawdzić czy telefon jest legit to wcześniej jest opisane jaki apki musisz pobrać i na jakie kody zwracać uwagę.

Sam przyglądam się temu tematowi, gdyż planuję zakup N9 ze snapem, ale na jesieni. Liczę na spadki cen po premierze N10 :) 

Pozdro 

Dzięki za odpowiedź. W sumie " bawiłem" się ponad 3 miesiące z tym zakupem. Spór i roszczenie na paypal jedynie pomogły na tyle, że odzyskałem pełny zwrot kosztów za towar, ale nie odzyskałem kosztów związanych z importem ( ponad 766 zł), o których pisałem. Sprzedawca umywa ręce, pisał bez sensu i nie ustosunkował się co do stanu telefonu.

Póki co jestem wyleczony z zakupów telefonów na Ebayu, to już mój drugi nieudany zakup.

W dniu ‎28‎.‎08‎.‎2019 o 14:35, zioq3k napisał:

Ma ktoś jakieś aktualne źródło na note 9 ze snapdragonem w dość dobrej cenie? Chodzi mi o model N9600 na ktory da sie wgrać Polski jezyk :)

Na allegro nic nie ma, aliexpress przeszukane i też nie ma, a na ebayu same kiepskie oferty, a moze ktos ma do odsprzedania swoj egzemplarz? :)

Na początku zeszłego tygodnia zamówiłem note 9 na snapie od firmy z allegro, teraz jako jedynie mają ten model. Długo nie było N9600 nigdzie dostępnego i z tego co rozmawiałem otrzymali dostawę. Telefon został dostarczony w tydzień czasu kurierem. Z listy języków można wybrać polski bez wgrywania. Nawet zeszli z ceny bo nie kupowałem przez allegro. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 12.09.2019 o 13:08, milamaro napisał:

Dzięki za odpowiedź. W sumie " bawiłem" się ponad 3 miesiące z tym zakupem. Spór i roszczenie na paypal jedynie pomogły na tyle, że odzyskałem pełny zwrot kosztów za towar, ale nie odzyskałem kosztów związanych z importem ( ponad 766 zł), o których pisałem. Sprzedawca umywa ręce, pisał bez sensu i nie ustosunkował się co do stanu telefonu.

Póki co jestem wyleczony z zakupów telefonów na Ebayu, to już mój drugi nieudany zakup.

Na początku zeszłego tygodnia zamówiłem note 9 na snapie od firmy z allegro, teraz jako jedynie mają ten model. Długo nie było N9600 nigdzie dostępnego i z tego co rozmawiałem otrzymali dostawę. Telefon został dostarczony w tydzień czasu kurierem. Z listy języków można wybrać polski bez wgrywania. Nawet zeszli z ceny bo nie kupowałem przez allegro. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Możesz zdradzić ile dałeś i za jaką wersję, tudzież również dostawcę? Ewentualnie prośba o priv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 godziny temu, kindek007 napisał:

Możesz zdradzić ile dałeś i za jaką wersję, tudzież również dostawcę? Ewentualnie prośba o priv

Wysłałem namiary na priv. Aktualnie jest to jedyna firma na allegro posiadająca Samsunga ze snapdragonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi