Skocz do zawartości
xxxprzemo

Note 9 ze Snapdragonem 845 jako alternatywa dla Exynosa oraz polecane źródła zakupu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym się czepiał, ale jeśli Natha pisała, że N9 ładowała 2-3 razy dziennie, to wg mnie albo miała trefny egzemplarz, albo źle go ładowała (później przyznała że zawsze powyżej 50% (!)) albo po prostu za dużo od telefonu wymaga. Wierzę, że Snap może być bardziej oszczędny ale nie 2-3h SOT. Uspokójmy się.
    Co do audio, to właśnie europejskie wersje zawsze dysponowały lepszym układem (Wolfson) więc chętnie obejrzę, posłucham porównania rzekomo lepszego dźwięku w wersji ze Snapem.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natha

Audio po BT pisałam, czyli kodek aptx, jest autorski Qualcomm, więc nie dziwne, że gra lepiej na snapie niż na exynosie
    Niestety nie używam słuchawek na kablu.
    Zawsze dbam o telefony, a niestety jedyna sytuacja kiedy lądowały na ziemi, to placzacy się kabel

Wysłane z mojego SM-N9600 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seth_
    48 minut temu, natha napisał:

kodek aptx, jest autorski Qualcomm, więc nie dziwne, że gra lepiej na snapie niż na exynosie 

Nie idź tą drogą, argument z kosmosu. Rozumiem, że jesteś laikiem, ale dodawaj coś w stylu "moim zdaniem" to przynajmniej inni nie będą powielać czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natha

Ok rozumiem, masz rację, jestem laikiem i są to subiektywne odczucia. Pewna jestem jednego, bo o jakości sceny, oporowości, selektywnosci etc mogę napisać, że DLA MNIE brzmi lepiej, to wiem, że na pewno gra GŁOŚNIEJ, słuchając identycznych utworów, na identycznych słuchawkach, po raz pierwszy od czasów HTC, miałam wrażenie, że pozytywnie dla mnie łeb (bo na forum nie wypada inaczej napisac) urywa.
    Dużo osób twierdzi, że w przypadku audio po BT wszystko zależy od słuchawek, nie od źródła, ale piszę Ci to z własnego doświadczenia, że to nieprawda. Moje słuchawki z każdym sprzętem brzmią inaczej, zarówno jeśli chodzi o głośność, jak i sygnaturę dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zależy tylko od słuchawek. Używając Ldac Sony z Note 8 1+6 była różnica na korzyść 1+6. Też mnie korci Snap 512gb, ale poczekam do listopada. Na razie cena mnie nie przekonuje :)

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seth_
    Godzinę temu, natha napisał:

Ok rozumiem, masz rację, jestem laikiem i są to subiektywne odczucia. Pewna jestem jednego, bo o jakości sceny, oporowości, selektywnosci etc mogę napisać, że DLA MNIE brzmi lepiej, to wiem, że na pewno gra GŁOŚNIEJ, słuchając identycznych utworów, na identycznych słuchawkach, po raz pierwszy od czasów HTC, miałam wrażenie, że pozytywnie dla mnie łeb (bo na forum nie wypada inaczej napisac) urywa.

Ok, czyli bardzo możliwe, że siedzi tam lepszy układ odpowiedzialny za audio. Sam kodek działa tak samo, tzn. transportuje zera i jedynki w ten sam sposób.

Godzinę temu, natha napisał:

Dużo osób twierdzi, że w przypadku audio po BT wszystko zależy od słuchawek, nie od źródła

No to jeśli to co napisałaś nazwałem argumentem z kosmosu, to to powyżej kwalifikuje się wprost do nazwania, że jest z 4 liter. Jak ktoś tak twierdzi to ma pojęcie o tych tematach jak świnia o lataniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, natha napisał:

Odpalę wieczorem, teraz potrzebuje używać normalnie telefon

dodana zawartość

Nie widzę niestety w dialerze video rozmów, nie zwróciłam na to uwagi, bo do tego używam whatsapp

@natha noi jakie masz wrazenia i spostrzezenia po pierwszym dniu z nowym notem 9 :) bedzie chleb z tej maki ? :)

bateria wytrzymala Ci dniowke czy zameczylas ja szybko? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natha

Bateria suuuper, ciągle się uczy, ale na razie mam 2 godziny SOT i 72%

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@natha Czyli powinno wyjść ok. 7h SOT jeśli będzie spadać w podobnym tempie.

Wielka prośba o update'y czasu działania i SOT bo na to chyba większość czeka w tym wątku??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natha

Tak oczywiście, jest dobrze z baterią, a powinno być jeszcze lepiej, bo jest nieułożona jeszcze i się uczy

dodana zawartość

No to jeśli to co napisałaś nazwałem argumentem z kosmosu, to to powyżej kwalifikuje się wprost do nazwania, że jest z 4 liter. Jak ktoś tak twierdzi to ma pojęcie o tych tematach jak świnia o lataniu.
    Umknęł mojej uwadze ten akapit. Przecież zgadzamy się w tej kwestii w 100%.
    Piszę, że większość twierdzi, że liczą się tylko słuchawki, a nie źródło, a ja temu zdecydowanie zaprzeczam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi