Skocz do zawartości
Hajme

pasek na belce statusu "włączono nie przeszkadzać" - jak to wyłączyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Hajme

Cześć,

mam - może nie problem - ale jedną funkcję, która trochę mi przeszkadza: po wyłączeniu wszystkich dźwięków w telefonie (tryb "nie przeszkadzać") na górnej belce pojawia się pasek z informacją o włączonym trybie. 

Żeby wyłączyć pasek, przesuwam go w jedną stronę i jest możliwość "wyciszenia" go na czas do 2 godzin ("odłożono na..."), ale szukam opcji, żeby wyłączyć ten pasek na stałe, z tego względu, że tylko zajmuje mi miejsce na ekranie blokady.

Mam na stałe pasek do regulacji głośności, a ten za każdym razem muszę wyłączać z ręki co 2 godziny i po prostu zajmuje mi miejsce. 

Szukałem już różnych opcji, żeby się tego pozbyć, ale nawet w ustawieniach niczego nie ma (wszystkie kropki dot. powiadomień systemowych są wyłączone).

Zna ktoś sposób jak "pozbyć" się tej belki na stałe? 

Ogólnie mam świadomość tego, jaki tryb jest włączony w moim telefonie i co słychać, a czego nie i dodatkowy pasek nie jest mi potrzebny, a manualne wyciszanie tego co 2 godziny jest dla mnie dość męczące.

Gdyby ktoś coś, będę wdzięczny.

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogolnych ustawieniach jest coś takiego jak Xperia Assist, a tam Xperia Actions. Może tam masz coś włączone? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi