Skocz do zawartości
Daniel.

LG V40 ThinQ - Wrażenia po premierze, informacje - dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

A kto niby może być dystrybutorem oryginalnych produktów LG jak nie samo LG? Ty wiesz co piszesz?

4 minuty temu, djremo napisał:

Piszesz, że w gwarancji LG Polska odpowiedzialna jest za serwis dystrybuowanch przez siebie produktów na terenie UE, tylko skąd wiesz, że to są telefony z Polskiej dystrybucji?! 

@djremo Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djremo

Ty czytaj. W każdym z krajów napewno dystrybutorem jest oddział właściwy lub podmiot współpracujący z LG, a nie LG Polska

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Capture+_2019-05-20-19-27-43.png

dodana zawartość

@djremo a można wiedzieć gdzie kupiłeś swoją V40?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djremo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również mam z bestceny swojegoV40. Właśnie jest w serwisie LG , z naprawą nie ma problemów bo mam status naprawy " w trakcie"

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co Ci padło jeśli można wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plecki z tyłu były w jednym narożniku niedokładnie przyklejone, była szczelina która się rzucała mocno w oczy, dodatkowo obawiałem się braku wodoszczelności. I tak zanim to zauwazyłem to wodowałem go, na szczęście nie głęboko tylko w wannie. Serwis SBE który teraz obsługuje LG to już nie to samo co Mława, przunajmniej jeśli chodzi o szybkość obsługi. Telefon wysłany 10 maja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

W trakcie nie znaczy, że zostanie naprawiony. Polski serwis LG (większość producentów też) do tej pory nie honorował dowodu zakupu w postaci VAT-marża. Na 90% odeślą Ci nienaprawiony, albo poproszą o dosłanie dowodu zakupu. 

Jeszcze jedna ważna rzecz na przyszłość. Nie ma czegoś takiego jak gwarancja europejska. Wszystko zależy od producenta jak do tego podchodzi, ale polski serwis ma prawo odmówić naprawy sprzętu np. z UK lub Niemiec. Nie anuluje to gwarancji, ta po prostu będzie działać tylko w kraju gdzie sprzęt pierwotnie został kupiony. UE gwarantuje nam jedynie 2 lata działania sprzętu dla konsumenta i u nas za to odpowiada rękojmia. Gwarancja to dobra wola producenta i może tam sobie wpisać warunki jakie mu się podobają.

Ja na waszym miejscu odsyłam bym do Bestceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, lasica napisał:

W trakcie nie znaczy, że zostanie naprawiony. Polski serwis LG (większość producentów też) do tej pory nie honorował dowodu zakupu w postaci VAT-marża. Na 90% odeślą Ci nienaprawiony, albo poproszą o dosłanie dowodu zakupu. 

Jeszcze jedna ważna rzecz na przyszłość. Nie ma czegoś takiego jak gwarancja europejska. Wszystko zależy od producenta jak do tego podchodzi, ale polski serwis ma prawo odmówić naprawy sprzętu np. z UK lub Niemiec. Nie anuluje to gwarancji, ta po prostu będzie działać tylko w kraju gdzie sprzęt pierwotnie został kupiony. UE gwarantuje nam jedynie 2 lata działania sprzętu dla konsumenta i u nas za to odpowiada rękojmia. Gwarancja to dobra wola producenta i może tam sobie wpisać warunki jakie mu się podobają.

Ja na waszym miejscu odsyłam bym do Bestceny.

To tydzień czasu by odsyłali telefon z powrotem do mnie? Przychodzi, papiery nie takie, tego samego dnia odesłany jest. Po co tyle czekam? Jutro rano zadzwonię do SBE i Pani w słuchawce powie mi że telefon jest na warsztacie (pewnie w kuźni gdzieś) bo tak mówią ciągle, i że pewnie szukają usterki. Tyle na tym forum było psów wieszanych na Mławę. A te całe SBE to dla mnie jakaś kuźnia, z całym szacunkiem dla kowali, bo mój dziadek Ś.P był kowalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@mariush19  Masz pretensje,  do mnie? Trzeba było nie kupować w Bestcenie. Tanio, nie znaczy dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x