Skocz do zawartości
pawel2887

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek z rana pobrałem aktualizację z play.Telefon zaktualizował się do wersji 8.0 ale była takim mułem,że nie dało się z niego korzystać.

Próbowałem naprawić błędy poprzez LG Bridge.Nie pomogło. Dopiero upgrade poprzez LG UP pomógł,nadal siedzę na 7.0 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś wyszła aktualizacja od T-mobile, wersja V30c-260-02, łatka zabezpieczeń 1 listopada 2018. Ogólnie działa bardzo sprawnie mam tylko pytanie, w jakim  menu można ustawić rodzaj ikon na ekranie głównym (chodzi mi o ich obrys), i czy ta aktualizacja uniemożliwia ustawienie automatycznego włączenia oszczędzania baterii od np 50% baterii ? W poprzednie wersji można było to ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gobee

Coś jest nie tak z automatycznym podświetleniem. Po ustawieniu na auto przyciemnia na Maxa. Brand tmobile zainstalowany 8.0 przed chwilą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś spotkał się z problemem niedziałającego nagrywania wideo po aktualizacji do Oreo? Odkąd przeszłam na te wersję telefon się wysypuje przy próbie zapisania filmu. Dostałam druga aktualizacje do V30f i problem nie zniknął. Zapisuje wideo na karcie SD, ze zdjęciami wszystko ok, nagrywanie wideo w innych aplikacjach również działa, więc to raczej nie kwestia aparatu tylko oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy po aktualizacji od T-mobile działa volte i vowifi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi