Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 10 Lite - pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

@adp44 na swoim P8 Lite mam zainstalowaną aplikację EMUI Tweaker. Dzięki niej mogłem aktywować normalnie ten przycisk zwykłym przełącznikiem. Mógłbyś dla mnie sprawdzić czy zadziała to na Mate 10 Lite?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Czy można korzystać z czytnika linii papilarnych jako zastępstwo paska nawigacyjnego, jak opisane jest tutaj?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Panowie, chcę się przesiąść z G4 na Mate 10 lite, pytanie, czy będę zadowolony z baterii, i w miarę z płynności, 

- nie gram

- telefon głównie, przeglądarka, komunikatory itp

- musi wytrzymać cały dzień w miarę intensywnego użytkowania,

- NFC nie używam (brak tu)

ETC. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@Seiko

ale ponoć aparat też do najlepszych nie należy, :(

wydajnościowo bateria powinna oblecieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@Camulos

Bateria, bateria i jeszcze raz bateria, min 5-6h sot plus w miare płynnie działający.

Do zdjęć mam lustrzankę, aparat używam raz na rok. Jak każdy, który uważa że mu koniecznie potrzebny jest :DDD Bo on pstryka zdjęcia masakrycznie dużo :DDD 

Czyli jak pisałem wyżej, jeszcze co mnie interesuje, to jak wgląda z zasięgiem, gdyż w pracy w niektórych miejscach mam różny zasięg. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adp44

@CamulosNależy do telefonów średniej klasy a więc i aparat średniej klasy. Chociaż byłem użytkownikiem wielu telefonów i do aparatu nie ma się co wiele w tej klasie przyczepiać. Naprawdę robi dobre zdjęcia. Mażyłaby mi się szybsza stabilizacja ale nie marudzę. Jestem zadowolony. 

Lustrzanki telefon Ci nie zastąpi. Przynajmniej jeszcze długo nie ...

@Seiko telefon działa bardzo płynnie nawet w grach. Myślę że robotę robi tu 4Gb RAM i nienajgorszy procesor.

Na jednym cyklu powinien spokojnie Ci wytrzymać cały dzień. Mocno użytkuję telefon wifi, dane, lokalizacja, ekran mocno rozjaśniony, dużo korzystam z internetu, komunikatorów, rozmowy telefoniczne smsy, mmsy, dużo doinstalowanych aplikacji i spoko cały dzień wytrzymuje. Telefon ze mną nie ma łatwo ...?

Edytowane przez adp44
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@adp44

Powiedz mi jeszcze jak wygląda sprawa z zasięgiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adp44

Szczerze nie zwracałem uwagi bo nie mam z nim problemów. Chociaż dołożyłem mu etui. 

Kiedyś na Huawei P9 lite miałem problem w jednym z marketów. Obecnie bez problemu dzwonię. Czytam też dosyć dużo na temat tego telefonu ale pierwszy raz słyszę by miał słaby zasięg. 

Generalnie fafajna "słuchawka" i uważam że w dzisiejszym czasie nie powinno się wciskać ludziom smartfonów mniej jak 4 GB RAM. W telefonach z mniejszym RAM aplikacje zoptymalizowane do lepszych telefonów zapychają wielością usług RAM i telefon muli. Tu na spoko można zapomnieć o optymalizacji. Huawei P9 lite rotowałem by go zoptymalizować tu tego nie robię bo nie trzeba. Daje sobie radę z balastem usług. Niektóre aplikacje tylko wyłączyłem lub odinstalowałem gdy pozwolił system i mi są niepotrzebne.

Edytowane przez adp44
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bax20

Z Baterii jak i aparatu jestem osobiście zadowolony, trzyma telefon 2 dni na akumulatorze. Aparat też ładne fotki strzela w naturalnych warunkach oświetleniowych, no i efekt bokeh też spoko wychodzi.

Ja tam osobiście polecam :)

Edytowane przez bax20
    • Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@bax20

@adp44

No i ok, to się skuszę pewnie :D 

dodana zawartość

No i witam w klubie :DD

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka