Skocz do zawartości
Gwozdek

Etui, case'y i covery dla Honor 8X.

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam case silikonowy marki spigen. Dlaczego akurat tej? Bo idealnie chroni wyświetlacz poprzez wystające silikonowe ramki na wysokości 3mm od wyświetlacza. Tak samo chronione są plecki i wystające obiektywy aparatu. Case wydaje się być duży ale pewnie trzyma się w dłoni poprzez karbowane plecki wszystkie otwory i przyciski rozmieszczone są perfekcyjnie. Jedyna wada to case zakrywa zjawiskowy spektakl kolorów tylnej tafli szkła naszego honora. No ale cóż, pewien kompromis musiał nastąpić ja wybrałem skuteczną ochronę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

ja tam jadę, na tym co fabrycznie był w pudełku :)
    i jest ok,
    ekran poniżej casika, jak i obiektywy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie dostanę etui identyczne do tego które było w pudełku z telefon? Moim zdaniem jest idealne. Nie pogrubia zbytnio telefonu ale i jest na tyle dopasowane że chroni aparaty które nie wystają. Etui typu super slim 3mm na allegro niestety są zbyt cienkie i nie chronią telefonu.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artekm

Jeśli kogoś interesują zakupy bezpośrednio od Chińczyków na Aliexpress to mogę polecić to etui.

Bardzo podobne do tego dodawanego w komplecie, bardzo fajna ramka w kolorze telefonu, dobrze pasuje i chroni.
    Wyszło 6,41 zł.
    https://pl.aliexpress.com/item/Huawei-Honor-Case-Dla-8X-Max-Przypadku-Mi-kkie-Laserowe-Poszycia-Coque-Pokrywa-Dla-Huawei-Mate/32947024755.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5ed85c0fe8HijA

Zamówiłem też drugie i również nie ma żadnych zastrzeżeń do jakości. Zamówiłem czarny kolor i etui jest w porządku. Radzę zamawiać w kolorze telefonu. Mój jest czerwony i niestety odznacza się od czarnego etui. Ale zamierzam używać podczas jazd rowerowych, bo wygląda solidnie. Kosztowało niecałe 7 złotych.
    https://pl.aliexpress.com/item/Luksusowe-magiczny-pier-cie-etui-na-Huawei-P20-Pro-Mate-20-Lite-Honor-10-9-Lite/32972014385.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fIKO80t

Doszły do mnie również dwa szkła, ale wrażeniami podzielę się po ich założeniu.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hakazi
    Jeśli kogoś interesują zakupy bezpośrednio od Chińczyków na Aliexpress to mogę polecić to etui.
    Bardzo podobne do tego dodawanego w komplecie, bardzo fajna ramka w kolorze telefonu, dobrze pasuje i chroni.
    Wyszło 6,41 zł.
    https://pl.aliexpress.com/item/Huawei-Honor-Case-Dla-8X-Max-Przypadku-Mi-kkie-Laserowe-Poszycia-Coque-Pokrywa-Dla-Huawei-Mate/32947024755.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5ed85c0fe8HijA

Zamówiłem też drugie i również nie ma żadnych zastrzeżeń do jakości. Zamówiłem czarny kolor i etui jest w porządku. Radzę zamawiać w kolorze telefonu. Mój jest czerwony i niestety odznacza się od czarnego etui. Ale zamierzam używać podczas jazd rowerowych, bo wygląda solidnie. Kosztowało niecałe 7 złotych.
    https://pl.aliexpress.com/item/Luksusowe-magiczny-pier-cie-etui-na-Huawei-P20-Pro-Mate-20-Lite-Honor-10-9-Lite/32972014385.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fIKO80t

Doszły do mnie również dwa szkła, ale wrażeniami podzielę się po ich założeniu.
    Też kupiłem te z pierwszego linku , etui jest dobre , jedyną wadą to że ten kolor na nim schodzi , ja kupiłem niebieskie i po 2 tygodniach prawie go nie było .

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://allegro.pl/oferta/honor-8x-etui-ntx-liquid-pokrowiec-case-7944650262

Wydaje się być bardzo ciekawe. Obecnie mam Nillkin Frosted i nie polecam. Miałem to samo w Moto G5S Plus i było lepsze, popsuli się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    16 godzin temu, LinekPark napisał:

Obecnie mam Nillkin Frosted i nie polecam. Miałem to samo w Moto G5S Plus i było lepsze, popsuli się. 

Co masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Gwozdek napisał:

Co masz na myśli?

Miałem 3 lata temu Nillkin Qin w Moto X Style i nie był po 1,5 roku tak zniszczony, jak u mamy to samo rok nowsze jest teraz po też 1,5 roku. W Motce G5S Plus po roku Nillkin Frosted sprzedałem z donek, bo stan bdb. Teraz po 3 miesiącach zdarte rogi, złazi wierzchnia warstwa. Ich produkty z roku na rok uległy pogorszeniu niestety. A niedługo dodam opinię o tym NTX, które mnie zaciekawiło, bo je zamówiłem. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi