Skocz do zawartości
Kelevra1902

Zamówienia: zniżki, formy płatności

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jeśli masz fizyczną kartę to żeby ją aktywować trzeba wykonać pierwszą transakcję w terminalu i potwierdzić ją pinem. Transakcja nie musi być na więcej niż 50zł. Może to być bułka za 20 gr, ważne żeby nie płacić zbliżeniowo, a włożyć kartę do terminala i wklepać PIN. Jeśli terminal spyta Cię o przewalutowanie lub czy obciążyć kartę w funtach to odrzuć to - chcesz zapłacić w złotówkach.

Tak czy inaczej w przypadku Revoluta aktywacja karty w terminalu nie powinna mieć wpływu na dodanie jej do PayPal ani na płatności w Internecie - przynajmniej u mnie nie miała. Warto spróbować ale wcześniej sprawdź w ustawieniach karty w aplikacji czy nie jest zablokowana albo czy przypadkiem nie ustawiłeś na niej jakiegoś niskiego limitu.

No i można też odezwać się do supportu PayPal. Widzę, że przy pierwszej aktywacji odrzucili kartę ze względu na brak środków na koncie. Może ich system zablokował teraz Twoją kartę z ich strony i z automatu odrzuca kolejne próby weryfikacji pomimo doładowania konta?

Edytowane przez Kelevra1902

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzejz
    Napisano (edytowane)

Odzywałem się do supportu PayPal ale to chyba jakiś automat odpisuje. Przeleje najwyżej większą kwotę na kartę i spr w sklepie i będę próbował dodac ja do PP bo przecież to powinno się dać bezproblemowo zrobić. Próbowałam dodać również do google pay i taki komunikat 

Screenshot_20190501-084304.png

Edytowane przez dzejz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy gdzie na dzień dzisiejszy najlepiej kupować 6T ? Rozumiem, że na stronie oneplusa już tak "starych" modeli nie dostanę ? W takim razie gdzie szukać aby było pewnie i w dobrej kasie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, aggressive napisał:

Koledzy gdzie na dzień dzisiejszy najlepiej kupować 6T ? Rozumiem, że na stronie oneplusa już tak "starych" modeli nie dostanę ? W takim razie gdzie szukać aby było pewnie i w dobrej kasie ?

U "majfriendów", Gearbest, Banggood ;) 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi