Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Pro. Etui, case'y i covery.

Rekomendowane odpowiedzi

Pawlo421
    Notatka Moderatora:

Proszę o trzymanie się tytułu wątku który dotyczy etui, coverów i cas'ów na Mate 20 Pro. Każdy offtop będzie odpowiednio nagradzany.

Edytowane przez Pawlo421

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można kupić na plecki jakaś folie? Albo jakiś jak najmniej widoczny sylikon?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chudyz
    Czy można kupić na plecki jakaś folie? Albo jakiś jak najmniej widoczny sylikon?

Tak. 3mk ma folię na tył. Dobrze pasuje. Tylko uważaj bo czarny to czarny z jakimś brokatem.
    No i oczywiście ali tam tego od groma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Przy tak wystającym aparacie warto założyć coś grubszego. Szkoda by było porysować obiektywy ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem, że niektórzy z Was używają przezroczystego etui od Huawei i miałbym takie pytanie, czy z czasem nie porysuje ono plecków albo bocznej ramki dookoła telefonu? Zastanawiałem się czy najpierw nie nakleić folii od 3mk na plecki i boki, ale nie wiem czy jest sens, bo przy ściąganiu etui z telefonu może się ona łatwo odklejać... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Jest takie ryzyko ... Zawsze coś może dostać się pod case i porysować. W N8 używałem plecków na zmianę ze skinami i po roku było ok, ale licho nie śpi ;) .... 3mk, mimo negatywnych opinii, założyłem na SGS7E i koledzy z forum mieli rację. Po 2, 3 misiącach zaczeło odchodzić, przemieszczać się. Kuoa kasy i dziadostwo. Do N8 kupowałem na ali za pare groszy i zmieniałem co kilka tygodni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ta folia od 3mk, o której piszesz, odchodziła Tobie z plecków czy z wyświetlacza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Miałem 3d i najpierw odeszły boki, które musiałem odciąć, potem zaczeła odchodzić folia z plecków z dolnych rogów, a potem folia z wyświetlacza zaczeła się lekko przesuwać zasłaniając aparat i nachodząc na głośnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kupnie założyłem folię w MM przód plus tył 178 zł Pani zapytała czy używam covera , ponieważ jeszcze go nie miałem powiedziałem że nie ( chodzi o docięcia pod wymiar) po dwóch dniach dostałem cover i folia na ekranie na dolnej krawędzi zaczęła odchodzić, wymiana bez problemu na mniejszą (dozywotnia gwarancja). Żeby nie było że reklama cover i telefon zakupiony w x-com. A, no a folia na plecach bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Thymi
    W dniu 4.11.2018 o 10:55, lechtomon napisał:

Po kupnie założyłem folię w MM przód plus tył 178 zł Pani zapytała czy używam covera , ponieważ jeszcze go nie miałem powiedziałem że nie ( chodzi o docięcia pod wymiar) po dwóch dniach dostałem cover i folia na ekranie na dolnej krawędzi zaczęła odchodzić, wymiana bez problemu na mniejszą (dozywotnia gwarancja). Żeby nie było że reklama cover i telefon zakupiony w x-com. A, no a folia na plecach bez żadnych problemów.

mozesz dac jakies zdjecier jak wyglada ta folia ? rozumiem ze Media Markt , mialem taka na Mate 9 i zastanawialem sie nad nia teraz , ale nie zdecydowalem sie jeszcze,

jak bys dal fotki jak telefon wyglada po oklejeniu byl bym bardzo wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi