Skocz do zawartości
bartekc00

Etui, pokrowce...

Rekomendowane odpowiedzi

bartekc00

Zapraszam do pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami

Edytowane przez bergmen
    zmiana nazwy tematu na obowiązkowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ma ktoś bumper wersję wood do 6t? Widziałem na filmach dotyczących bumperów 'gołej' szóstki, że w drewnianej wersji aparaty nie miały milimetrowego zabezpieczenia w postaci lekko odstającej w tamtym miejscu obudowy bumpera. Czy coś zmienili w tej kwestii? Drugie pytanie dla posiadaczy tej wersji czy plecki smartfona się od niej rysują? 

Zamierzam kupić nylon jako pierwszy wybór, ale ciekawi mnie ta drewniana wersja jako rezerwowa alternatywna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    T0m3k

Mam carbon Protective Case, kupony że strony razem z telefonem. Jakość identyczna jak case z 5t który też miałem, czyli bardzo dobra.

ONEPLUS 6T przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

A, i co ciekawe, case nie ma wypuklenia na aparat (podniesionego rantu) a mimo wszystko aparat jest zabezpieczony, po prostu nie wystaje zanadto [emoji846]

ONEPLUS 6T przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na joybuy pojawiły się pokrowce do 6t, radze się spieszyć, wczoraj zakupiłem nylon za 48 zł. Napewno został bumper i kilka innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KapskY

Kupiłem oryginalny Nylon Bumper od OP i jakość i wykonanie jest bardzo dobra. Przyciski chodzą idealnie. Jest bardzo dobrze dopasowany.

Czekam na jakieś pancerniaki, bo będę chciał maksymalnie go zabezpieczyć, chociaż oryginalny sprawia wrażenie solidnego.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja póki co używam etui z zestawu a leci do mnie DBrand Skin Camo + Red True Color na Aparat i Logo..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KapskY

Dbrand
    Black matrix
    Gray carbon

Jak zamontuje to podeśle jakoś zdjęciaecc78aa26cd353241b89b52a60481c41.jpg463e3ac21b9bf2689fa83f7b4413b0ad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nylon jest super wykonany, wszystko spasowane idealnie, dość gruby, wyściełany materiałem podobnym fakturą do zamszu. Jedyna wada, to taka, że jest trochę śliski w trzymaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KapskY Dzisiaj też dostałem daj znać jak poszło zakładanie bo nie wiem czy dam radę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KapskY

Skórkę dosyć łatwo udało mi się nakleić. Pasuje idealnie (folia dolega idealnie do łączenia telefonu). Jedynie w okolicy prawej strony aparatu została mi pół milimetrowa szpara, ale jest naprawdę minimalna.
    Zastosowałem się do filmiku ze strony.
    Jak przykładałem folie to dół lekko mi nie pasował, ale udało mi się ją naciągnąć (suszarki też używałem).
    Po aplikacji włożyłem telefon do oryginalnego etui i teraz po wyjęciu nic nie odstaje i bardzo fajnie to wygląda.
    Później dodam fotki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi