Skocz do zawartości
bartekc00

Etui, pokrowce...

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba poczekać bo to narazie swieżynka i nie ma w czym wybierać

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich .
    Zamówiłem sobię wczoraj telefon i planuję kupic etui tylko czy ktoś może mi doradzić jaki kupić etui aby nie pogrubiał telefonu .
    Planowałem kupić Nillkina taki czarny  który jest podobny do orginalnego OP Sandstone ale niemają w sprzedaży .

I pytanie czy na tą chwilę niema nić wartego uwagi tylko Oryginalny Etui od OP Sandstone i czy on nie pogrubi zabardzo telefonu ?
    Gdyż przechodzę z telefonu s5 i boję się że taki rozmiar telefonu + etui by nie rozsadziło mi łapy :D lub stracił chwyt na nim aby nie upadł mi .

Edytowane przez ciomasta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nillkin frosted shield, ale w Pl jeszcze nie ma. czekam... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kordel_woker  o właśnie coś takiego chciałem kupić .
    Jeszcze 3mk mają o nazwie NaturalCase ale tylko do zwykłego Op 6 . Napisałem do nich dziś z zapytaniem czy planują produkcję na 6t, ciekawe co napiszą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest pełno jakichś silikonów i gumek, ale to jest badziewie i tego nie chcę. Wcześniej mialem oneplus one i właśnie nillkin frosted. Spisywał się super i idealnie przylegał do telefonu, dlatego taki sam chcę w oneplus 6t;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co powiecie na temat case od Sigena? wygląda całkiem fajnie i ma estetyczne wcięcie na aparat 

title_oneplus_6t_la_62d9931a-29ce-437b-b842-efc64e966cef_1024x1024.jpg

Edytowane przez Piotrek Paduch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Piotrek Paduch Jak dlamnie , widać że strasznie pogrubi telefon , nie lubię takich etui .
    Lepiej poczekać na etui co poleca @kordel_woker  lub 3Mk .

PS. czy ktoś kupił kabure na pasek i może se wypowiedzieć na ich temat bo planuję zakupić jedno z nich 
    pierwszy 164zł a drugi 40zł niecałe tylko ten pierwszy widzę że ma podwójne szycie i chyba będzie pewniejszy .
    https://sklep.amadi.pl/pl/p/Brazowa-Kabura-Skorzana-Recznie-Szyta-Do-Telefonu-OnePlus-6T/23067029
    https://sklep.amadi.pl/pl/p/Kabura-Piano-Vintage-Do-telefonu-OnePlus-6T/23067023

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, ciomasta napisał:

@Piotrek Paduch Jak dlamnie , widać że strasznie pogrubi telefon , nie lubię takich etui .
    Lepiej poczekać na etui co poleca @kordel_woker  lub 3Mk .

PS. czy ktoś kupił kabure na pasek i może se wypowiedzieć na ich temat bo planuję zakupić jedno z nich 
    pierwszy 164zł a drugi 40zł niecałe tylko ten pierwszy widzę że ma podwójne szycie i chyba będzie pewniejszy .
    https://sklep.amadi.pl/pl/p/Brazowa-Kabura-Skorzana-Recznie-Szyta-Do-Telefonu-OnePlus-6T/23067029
    https://sklep.amadi.pl/pl/p/Kabura-Piano-Vintage-Do-telefonu-OnePlus-6T/23067023

Ja akurat lubie takie pancerniaki :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piotrek, firma Spigen jest klasą samą w sobie, robi zabezpieczenia prawie dla każdej marki telefonu. Jej plecki posiadają zabezpieczenia w narożach a wnętrze specjalną strukturę zabezpieczającą przed przyklejaniem się do do telefonu. Mam na OP5t właśnie założone plecki tej firmy. Trzyma się je pewnie w dłoni a że może komuś się wydawać, że jest ,,za grube ' ' to jego problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak ktoś lubi telefon w gumie to proszę barfzo...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi