Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v11.3 / XXU6CSH6 / 25-Wrzesień-2019

Rekomendowane odpowiedzi

rifek4_
    6 godzin temu, babel napisał:

@up

DALEJ TO SAMO,NA LOGU SAMSUNGA ZAWISA.....INNE NORMALNIE CZYLI COŚ NIE TAK Z  ROM-EM....

Wejdź sobie do mojej grupy na telegramie, pełno osób odpaliło normalnie Ultimate Oreo na G96xN... Co do Pie jeszcze nie wiem, v1.0 powinno.

dodana zawartość

v1.0

Edytowane przez Rafael Dzidek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    babel

@up

dziwne no ale u mnie naprawdę nie chce się zainstalować,testowałem wszystkie możliwości w aromie i to samo.Teraz zainstalowałem SoLdieR9312s z androidem 9 i śmiga pięknie;)Szczęśliwego nowego roku;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Napisano (edytowane)
    16 godzin temu, babel napisał:

@up

dziwne no ale u mnie naprawdę nie chce się zainstalować,testowałem wszystkie możliwości w aromie i to samo.Teraz zainstalowałem SoLdieR9312s z androidem 9 i śmiga pięknie;)Szczęśliwego nowego roku;)

No to nie wiem, SoLdieRa ROM jest dokładnie tak samo skonstruowany co mój. Tak samo ma po prostu dodaną tylko partycję ODM dla G96xN czyli CSC. Nic po za tym. I mam sshoty z uruchomionych G96xN z moimi ROM'ami tak że tego... ;) I na którym logu Ci zawisa, mrugającym logu Samsunga czy na tym pierwszym Galaxy S9 logo? I dalej nie opowiedziałeś czy chodzi ci o Ultimate Oreo czy Ultimate Pie...

v1.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    babel

@up

Oreo,na tym drugim i wyskakuje aktualizacja  aplikacji,no i tak bez końca...zainstalowałem twój najnowszy wypiek i poszedł bez problemu(Ultimate Pie...),ale;

-VoLTE  niby działa ale ikonka nie pojawia się u góry..

-wi-fi caling nie można włączyć...

-biały pasek u góry wyświetlacza,jak  by belka powiadomień,lekko się nie domykał....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Napisano (edytowane)

Dziwna sprawa że Oreo Ci nie chciał zabootować, tak jak mówiłem wiele osób na mojej grupie na Telegramie wysyłało screenshoty z G960/965N i śmigało pięknie. Właśnie myślałem że z Pie jest problem... No ale i tak polecam Pie. Biały pasek to battery bar do wyłączenia w RC. WiFi Calling musi twój operator obsługiwać, VoLTE ikonka hmm sprawdzę ale właśnie specjalnie włączyłem jeśli nie to wina operatora.

EDIT:
    No faktycznie wiem już czemu. Nie chciałbyś odezwać się do mnie na Telegramie? Lepsza komunikacja. Co do VoLTE  WiFi Calling jest tak dlatego że instalka jak wykrywa model G96xN to wrzuca CSC z tych modeli czyli tylko dla Korei, Taiwanu i może 2 krajów sąsiadujących więcej i to wszystko. A u Ciebie trzeba zrobić zmyłkę, pliki customer.xml i cscfeature.xml musisz użyć z XEO czyli Polskie CSC z G96xF modeli :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    babel

@up

a mógłbyś zrobić tak żeby tylko XEO było(chodzi o najnowszy wypiek Ultimate Pie) ,no i zapodać linka?jutro zainstaluje i przetestuje....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    23 minuty temu, babel napisał:

@up

a mógłbyś zrobić tak żeby tylko XEO było(chodzi o najnowszy wypiek Ultimate Pie) ,no i zapodać linka?jutro zainstaluje i przetestuje....

nie mogę tak zrobić bo w twoim EFS jest i tak ustawione jakieś Koreańskie albo Taiwańskie CSC hehe ... wyślij swój screenshot z About phone info czyli Informacje o telefonie tam gdzie pisze jaka jest wersja kernela itd interesuje mnie "wersja opr. dostawcy usług", dokładnie trzecia linijka u mnie to "PHN/PHN/" jakie litery są tam u Ciebie? wyślę Ci mały ZIP który wgrasz przez TWRP i wszystko będzie cacy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    babel

@up

KTC/KTC/  chyba oto chodzi.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Napisano (edytowane)
    1 godzinę temu, babel napisał:

@up

KTC/KTC/  chyba oto chodzi.....

Dokładnie. Masz tutaj paczkę ZIP do sflashowania. Zachowaj ją dla siebie na przyszłość gdy będziesz aktualizował nowe wersje ROM'u zawsze ją sflashuj. Najlepiej od razu po czystej instalacji (tylko nie przed, musi być po sflashowaniu ROMu).

Daj znać czy pomogło.

Ultimate_G96xN_XEO_Poland_CSC_Fix.zip

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    babel

@up

ok dzięki wielkie;)dzisiaj zainstaluje najnowszy twój wypiek i przetestuje.....

dodana zawartość

zainstalowałem i wgrałem plik, WiFi Calling dalej nie można włączyć,VoLTE normalnie....globalnie wszystko ok...ale dalej mam aktywny kod CSC KTC,nie powinny się zmienić na XEO po wgraniu tego pliku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi