Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 X - opinie i wrażenia.

Rekomendowane odpowiedzi

vostok

20X kupuje się właściwie tylko dla dużego ekranu i pojemnej baterii, która z procem 7 nm sprawia, że odkąd go mam, to power banki leżą w szufladzie.
    Oczywiście są smaczki w stylu: jakiś tam specjalny system chłodzenia, który przy grach lepiej odprowadza ciepło, gniazdo Jack, całkiem niezłe głośniki, podczerwień itp itd, ale tym clou, które go wyróżnia, to przekątna i bateria.

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, vostok napisał:

20X kupuje się właściwie tylko dla dużego ekranu i pojemnej baterii, która z procem 7 nm sprawia, że odkąd go mam, to power banki leżą w szufladzie.
    Jakiś tam specjalny system chłodzenia, który przy grach lepiej odprowadza ciepło.

Układ chłodzenia - tu rzeczywiście po teście antutu, gdy mate 20 miał temperaturę CPU 38 stopni, to 20X miał 32 stopnie.

Bateria i ekran - super.

Teraz w niemieckim MM 579 euro.

Mate 20 (bez X) 399 euro (promocja)

Oba modele to już końcówki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    facet_

Wszelkie testy są o kant d roztrzas, mate 20 X jak ktoś wcześniej napisał kupuje się tylko z powodu wielkości ekranu. Rok używałem one plus 6, nie ma co porównywać z mate20x. One plus 6 to ostoja bezwzględnej płynności i stabilności, możliwości customizacji itp bo root nie powoduje nawet utraty gwarancji. W mate 20 X szczególnie jak się chce mieć 8/256 czyli AL00 wieczne problemu z ograniczeniami Chińczyków nawet jak się ma oblokowany bootloader i root. Mając one plus 6 nie myaslelem o takich problemach. Niestety powyżej 7 cali brak konkurencji dla 20X

Wysłane z mojego EVR-AL00 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMO, nie tylko rozmiarem Mate 20X ekranu wygrywa OP6 czy nawet OP7, aparat też jest lepszy, szczególnie w kiepskim świetle. No i bateria.

A że nie pozwala taka customizację...trzeba wybrać, albo albo, co dla kogoś ważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi