Skocz do zawartości
Philip070979

Problemy z przyznawaniem uprawnień root - błąd 'SU binary occupied'. Jak to rozwiązać?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Ogólnie pojawiły mi się problemy z przyznawaniem uprawnień root także z innymi aplikacjami, jak np KingRoot, która podczas sprawdzania ustawień root, po chwili wyświetla komunikat: "root check timeout".

Kolejna sprawą jest problem z aplikacją busybox, która po odpaleniu wyświetla komunikat: "SU binary not found"

Wedle starego powiedzenia, ze nieszczęścia chodzą parami, pojawił się także problem z WIFI, który opisałem w poście niżej:

Komunikat o słabej jakości połączenia jest bez sensu gdyż, jakość połączenia jest idealna i pozostałe urządzenia łącza się z routerem bez najmniejszych problemów. Ustawienia połączenia wifi na wszystkich urządzeniach są z identycznymi ustawieniami.

Jakby tego było mało, powrót do ustawień fabrycznych nie rozwiązuje problemu.

Prawdopodobnie zalecicie mi w ostateczności ponowne wgranie softu, jeśli nie będzie innego rozwiązania to prosił bym o polecenie możliwie najlepszego softu do tego smartfona.

aktualne:

LG P710

android 4.4.2

kernel ver. 3.4.0-perf-g7ba9ae1 ([email protected]) (gcc ver. 4.7 (GCC) #1 SMP PREEMPT thu nov 19 09:37:12 IST 2015

Z góry dziękuje za pomoc, gdyż nie jestem biegły w tych sprawach.

Edytowane przez _tommy_
    Doprecyzowanie tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi