Skocz do zawartości
Gwozdek

VoLTE, VoWIFI - pytania, problemy, dostępność, dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

dzidexx
    22 minuty temu, pafnucy7 napisał:

nie ma VOLTE dla ORANGE

W ofertach na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja mam abonament orange

Zresztą na stronie orange jest naskorbane które telefony sa wspierane , M20 pro brak.

Wprawdzie nie zmienia to faktu .ze brak u mnie tej opcji i co najdziwniejsze nie mam telefonu z orange a dostalem jakis soft wersja niestandardowa od orange ?

Edytowane przez chunkpunk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

A ja dzwoniłem do Orange i Pan z przekonaniem stwierdził  że w M20 pro nie jest to widoczne w ustawieniach telefonu ale sieć Orange wprowadziła usługę Volte dla tego telefonu  i jest ona zaimplementowana automatycznie przez sieć Orange dla użytkowników M20 pro korzystających z sieci Orange ?

Edytowane przez kustosz12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pafnucy7

Jakby tak bylo LTE nie zmienialoby sie na H+, nie ma VOLTE na M20P, nie siac plotek.

17 godzin temu, kustosz12 napisał:
    A ja dzwoniłem do Orange i Pan z przekonaniem stwierdził  że w M20 pro nie jest to widoczne w ustawieniach telefonu ale sieć Orange wprowadziła usługę Volte dla tego telefonu  i jest ona zaimplementowana automatycznie przez sieć Orange dla użytkowników M20 pro korzystających z sieci Orange [emoji23]

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Oczywiście potwierdzam, M20 pro nie ma VOLTE  w Orange, pafnucy7 nie zrozumiałeś ironii, a Pan z Orange był albo nie doinformowany, albo celowo wprowadził mnie w blad.

Edytowane przez kustosz12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktoś się orientuję czy w Njumobile działa VOLTE na mate 20 pro? W tej chwili w serwisie jest moj telefon a na stronie nju niby jest napisane, ze taka usluga jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam zaznaczone w ustawieniach VoLTE i VoWIFI (T-mobile) i niestety nie mam ikonek na pasku i w dialerze. Aplikacja Network Cell Info obie usługi pokazuje jako nieobsługiwane.  Co poszło nie tak?

Edytowane przez leszekgd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darryd
    19 godzin temu, leszekgd napisał:

Mam zaznaczone w ustawieniach VoLTE i VoWIFI (T-mobile) i niestety nie mam ikonek na pasku i w dialerze. Aplikacja Network Cell Info obie usługi pokazuje jako nieobsługiwane.  Co poszło nie tak?

masz w abonamencie czy na kartę? jak to drugie to masz odpowiedź...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@darryd mam abonament. Dzwoniłem do T-mobile i konsultant powiedział, że albo jest nieaktywowana usługa (niestety muszę czekać do poniedziałku, bo nie mam uprawnień do zmian) albo mamy w abonamencie w firmie coś takiego jak "platforma głosowa". "Platforma głosowa" wyklucza VoLTE. W poniedziałek jak będę wiedział "co i jak" to napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

VoLTE i VoWIFI już działa u mnie. Wystarczyło aktywować usługi. Dziwne, że takie rzeczy nie są aktywne od razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi