Skocz do zawartości
Gwozdek

Ładowarki indukcyjne dla Mate 20 Pro.

Rekomendowane odpowiedzi

Kubaan88

Wygląda na oryginalna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov
    Napisano (edytowane)

Czy przy takiej oryginalnej ładowarce huawei CP60 na telefonie powinna wyświetlić się informacja "szybkie ładowanie"? 

Edytowane przez tomasov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kubaan88

"szybkie ładowanie bezprzewodowe" czy jakoś tak, nie pamiętam. Ale tylko jeżeli jest oryginalny kabel i ładowarka do tego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Rozumiem, że masz na myśli oryginalny kabel i ładowarkę dołączoną do telefonu? Czy może trzeba specjalny kabel i ładowarkę do samej indukcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kubaan88

Dokładnie tak, mam na myśli kabel i ładowarkę dołączoną do telefonu. Warto też zainteresować się giftboxem do mate 20 pro w którym była ładowarka indukcyjna z kablem i karta nanoSD 128gb. Przy premierze takie chodziły po 300 PLN, teraz nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Jakaś dziwna sprawa z tą aukcją wyżej. Wcześniej pokazywało że ładowarkę kupiło 14 osób teraz tylko 9 a aukcja jest ta sama. O co chodzi? są zwracane czy jak? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hesu

Kupiłem tego Huawei Accessory Box ładowarka z kartą pamięci, opakowanie rewelacja jak na prezent ślubny :D

Ładowarka porządnie wykonana , oryginalnym kablem i ładowarką wyświetla "bezprzewodowe szybkie ładowanie" aczkolwiek z tym szybkie to raczej średnio można się zgodzić bo około 2h zajmuje ładowanie od 10 -100% , telefon lekko się nagrzewa.

Karta pamięci wiadomo 128gb super sprawa.

Cena 299,99zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zakupiłem baseusa, wersję z tym małym wyświetlaczem okrągłym (przydatne, pokazuje napięcie ładowarki i moc ładowania w watach). W zestawie nie ma ładowarki, jedynie kabelek z końcówką USB. Na oryginalnej ładowarce od mate 20 pro ładuje z mocą około 7w. Na zwykłej ładowarce 5v2a ładuje z mocą około 3w (realnie 10% w 45min). Niby wolno, ale idealnie sprawdza mi się w biurze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, Mikkonen napisał:

Ja zakupiłem baseusa, wersję z tym małym wyświetlaczem okrągłym (przydatne, pokazuje napięcie ładowarki i moc ładowania w watach). W zestawie nie ma ładowarki, jedynie kabelek z końcówką USB. Na oryginalnej ładowarce od mate 20 pro ładuje z mocą około 7w. Na zwykłej ładowarce 5v2a ładuje z mocą około 3w (realnie 10% w 45min). Niby wolno, ale idealnie sprawdza mi się w biurze. 

możesz dać linka do dej ładowarki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi