Skocz do zawartości
Azarius

Volte i agregacja pasm

Rekomendowane odpowiedzi

Oddałem tydzień temu w sobotę telefon do serwisu w Katowicach wymienili płytę główną oraz tylną klapkę nadal nie działa i powiedzieli że napisali w tej sprawie do producenta dlaczego w Polsce na tym telefonie nie działa lte+ mimo zapewnień w specyfikacji ? w poniedziałek mają do mnie zadzwonić co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, Azarius napisał:

Oddałem tydzień temu w sobotę telefon do serwisu w Katowicach wymienili płytę główną oraz tylną klapkę nadal nie działa i powiedzieli że napisali w tej sprawie do producenta dlaczego w Polsce na tym telefonie nie działa lte+ mimo zapewnień w specyfikacji ? w poniedziałek mają do mnie zadzwonić co będzie dalej.

Koniecznie napisz czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu z tym lte+?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    J623K

U mnie na androidzie 9 po włożeniu dwóch kart jest taka opcja jak na dole zdjęcia. 

Screenshot_20190127_124555_com.huawei.android.dsdscardmanager.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@J623K a jak wykonujesz połączenie to jest ikona VoLTE ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    J623K

Nie, jedynie z 4g przeskakuje na 3g. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarcinSerwiński odebrałem dzisiaj telefon i  powiedzieli że to lte+ się nie wyświetla bo jest błąd w oprogramowaniu i trzeba czekać na aktualizację ale agregacja pasm działa tylko ta ikonka się nie wyświetla ? robili speedtesty na podobnym telefonie i prędkości internetu były podobne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P. S.

Witam. Orientujecie sie jak sprawdzic wersje modemu w Honor Play COR-L29.

Strony internetowe,kazda mowi co innego...

Netmonster pokazuje jakies glupoty. Czasem wskoczy LTE-A 800+1800+2100+2600 ale trzeba to brac chyba z przymruzeniem oka;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WD40MAX

Czat pomocy technicznej twierdzi, że włączenie VoLTE i ViLTE jest zależne wyłącznie od operatora. Wystarczy udać się do punktu obsługi lub zadzwonić na inflinię operatora by usługa została włączoona dla wybranego numeru telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie prawda, u mnie w sieci Play dostaje komunikat :Usluga nie jest dostepna dla Twojej oferty (taryfy) lub telefonu. 

Ale jest szansa np. Przełożyć kartę sim do telefonu w którym u danego operatora np. Play działa volte np. w Samsung S7 uruchomić usługę i z powrotem przełożyć  kartę sim do honora może akurat zadziała. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WD40MAX

To że nie mówią prawdy na chacie to niestety norma. Wczoraj wciskali mi, że darkmode jest tylko w telefonach z matrycą OLED a w IPS się nie da. W Redmi Note 6 Pro jakoś się da.

Zapytałem o zużycie pamięci i rozmowa z konsultantem wyglądała tak:

WD40MAX: Druga sprawa to obciążenie pamięci RAM. Nawet po restarcie telefonu mam zajęte 2 GB pamięci bez uruchomionych aplikacji.

Kacper K: A jaką wersję systemu ma to urządzenie?

Jeśli chodzi o zajętą pamięć RAM, jest ona konieczna do działania procesów (również systemowych).

WD40MAX: Android P

Kacper K: Rozumiem.

WD40MAX: Jak kupiłem telefon z EMUI 8 to miałem 2,7-2,9 wolnej pamięci RAM

Coś zostało popsute w update do EMUI 9. Brak optymalizacji.

Kacper K: Zapiszę Pana uwagi w raporcie, który zostanie przekazany do Centrali.

WD40MAX: To wszystko. Kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi w sprawie pamięci RAM?

Kacper K: Przecież udzieliłem już Panu odpowiedzi na to pytanie.

Jeśli chodzi o zajętą pamięć RAM, jest ona konieczna do działania procesów (również systemowych).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi