Skocz do zawartości
Gwozdek

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, DJcOOkieee napisał:

XDA zgłasza w większości LG.

Edit: Zobaczcie jak to wygląda u mnie w Zedge, w zakładce information:

IMG_5308.jpg

A jaki masz ekran, też LG ?

Tragedia jak to wygląda.. a najgorzej że nie ma zbytnio alternatywy note9 to krok do tyłu, jedynie xs max... ehh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ekran mam od LG. Wiesz, tego przy codziennym użytkowaniu nie widać. Trzeba wymuszać sytuacje, w których ten problem się objawia. Problem jednak w tym, że gdzieś z tyłu głowy siedzi Ci fakt, że Twój telefon ma wadę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Oddawajcie , macie na to 14 dni w tym czasie muszą na miejscu wymienić na nowy, jest to niezgodność towaru z umową, działa nawet jak odbieraliśmy w sklepie

tapnięte z Mate 20 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@DJcOOkieee To nie ma co na forum pisać. To trzeba zgłaszać .... U mnie też LG ale ekran ? ...  Daj proszę znać jak załatwiłeś sprawę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 minut temu, liftlodz napisał:

Oddawajcie , macie na to 14 w tym czasie muszą na miejscu wymienić na nowy, jest to niezgodność towaru z umową, działa nawet jak odbieraliśmy w sklepie

tapnięte z Mate 20 Pro

Chciałbym aby to tak wyglądało. Tak sprawę można załatwić w cywilizowanym kraju. W Polsce niestety wyślą na naprawę gwarancyjną, gdzie po dwóch tygodniach otrzymujesz swój egzemplarz, gdzie w protokole znajdujesz wpis, że wady nie stwierdzono...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    13 minut temu, DJcOOkieee napisał:

Chciałbym aby to tak wyglądało. Tak sprawę można załatwić w cywilizowanym kraju. W Polsce niestety wyślą na naprawę gwarancyjną, gdzie po dwóch tygodniach otrzymujesz swój egzemplarz, gdzie w protokole znajdujesz wpis, że wady nie stwierdzono...

Powołaj się na rękojmie a nie na gwarancje. 

Jeżeli zamawiałeś online - masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Generalnie np x-kom nie robi najmniejszego problemu dlatego staram się z reguły zamówić u nich.

Szczerze mówiąc nadal nie wiem co robić bo jutro musze podjąć decyzję, mate pro czy xs max. Tamten ma jakieś problemy z sygnałem LTE i WiFi. Wezmę mate i przy opiekunie sprawdzę ekran czy od LG ; -) 

Generalnie w mate mnie najbardziej wielkość ekranu do rozmiarów i ultra szerokokątny obiektyw przekonuje. Na minus krzywe krawędzie zdecydowanie no i nakładka nie wiem czy będzie ok ? szybkie ładowanie.. przy obecnych bateriach i tak do wieczora wytrzymują więc trochę bez różnicy. Mimo wszystko wole płaski ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rezerwacja towaru to nie to samo co zakup. Płatność była dokonana w sklepie, tak więc jeżeli wtedy nie zgłosiłem problemu, to jedyne co mogę zrobić to zgłosić telefon do naprawy w miejscu, gdzie go zakupiłem (Euro).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam LG i teraz robię wszystko żeby się upewnić czy wszystko jest ok i na tą chwilę nie mogę się niczego dopatrzyć

Dwa lata temu miałem akcje z Note 7. Mam nadzieję , że nie będzie powtórki[emoji23][emoji23]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Nie oddawaj do euro. Zgłoś bezpośrednio do Huawei. Najlepiej przez hicare. Ja w podobny sposób zgłaszałem tv samsunga. Nie do euro, a przez samsung members bezpośrednio. Rozmowa, parw fotek i kilka dni później zjawili się serwisanci i na miejscu wymienili mi ekran w tv. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absolutnie nie, jeżeli zakupiłeś towar w Euro AGD a w ciągu 14 dni stwierdziłeś niezgodność towaru z umową czyli rękojmia o której wspomniałeś masz prawo zwrócić towar.

Zresztą ja w EURO zwróciłem tak telewizor od LG bo matryca była cholernie nie równo podświetlana - kłócili się na początku strasznie ale pokazałem im wydrukowane paragrafy i kierownik przyjął zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi