Skocz do zawartości
mat3j861

Android Pie [9.x] - Czy już coś wiadomo?

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak nadal jest zablokowane. Miejmy nadzieję, że w następnej aktualizacji to naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX
    W dniu 6.10.2019 o 08:52, MastaMike napisał:

No i niestety. V30q nie rozwiązuje problemu baterii. Przed pójściem spać odpiąłem telefon od ładowarki. Wstaję dzisiaj rano- ze 100% telefon ma 91%. Telefon nieaktywny zeżarł przez noc 7% baterii. Czy to możliwe że ta włączona opcja adaptive battery pogarsza zużycie zamiast polepszać?

Używam v30q od miesiąca i tylko na początku kalibracja była moim zdaniem błędna. Dodam że bateria ładuje się długo jeszcze po osiągnięciu 100% a telefon sam odcina prąd ładowania (qc3.0).

Zablokowaniem ręcznie wszystkie aplikacje które działają w tle a mi są nie potrzebne natychmiastowe powiadomienia.

Bateria adaptacyjna wyłączona.

Na zrzucie ekranu widać dobry sot ale było to na minimalnym podświetleniu ekranu . Sluchawki bluetooth były włączone całą noc.

Pozdrawiam 

Capture+_2019-10-07-08-18-56.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie chyba gorzej jest z wyłączoną baterią adaptacyjną. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, dodo1255 napisał:

Właśnie zaktualizowałem, jak na razie większych różnic nie widzę ? pewnie wyjdzie z czasem co na + i na - to zedytuje post.

Moim okiem jest dużo lepiej z zarządzaniem RAMem. Więcej ostatnich aplikacji trzyma i jest 1,2gb wolne, a nie 600mb jak było. Płynność działania nakładki jakby też na plus. Z czasem na baterii jeszcze się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi przez Lg Bridge nie znajduje nowszego oprogramowania. Telefon z Plusa. Czy coś robię źle czy mam inną strefę telefonu przypisaną ?

Mam aktualnie wersję C

Edytowane przez przemm7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    20 minut temu, przemm7 napisał:

Mi przez Lg Bridge nie znajduje nowszego oprogramowania. Telefon z Plusa. Czy coś robię źle czy mam inną strefę telefonu przypisaną ?

Mam aktualnie wersję C

aktualizacja do telefonów z brandem operatora miala wlasnie wersje V30c wiec dostales ten update jakies tydzien-2 wczesniej ;) w sensie to samo co my tylko pod inna wersja systemu ;)

Edytowane przez PiT1990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha To muszę zgrać dane, fabryczny reset bo dość szybko mi bateria spada i znaleźć inny skin bo  nova lancher dark sie wyłożył i nie działa na pie :) Dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi