Skocz do zawartości
spec-naz1

S7[G930F] - [8.0] Oreo - G930FXXS5ESF6- [XEO] - [24.06.2019]

Rekomendowane odpowiedzi

cholek3

Bo T-Mobile jeszcze nie wypuścił? Chcesz aktualizację już teraz to musisz wgrać XEO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hazi25

@tomolowski a jaką ver odina wgrywałeś i który soft ja pobrałem z sammobile ostatni 7.0 zaznaczyłem tylko autoreboot i f.reset time no i w trakcie flashowania fail s7 już nie wstaje wchodzi w download mode może uszkodzone pliki ? help

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@hazi25 Tu masz najnowszy odin. Spróbuj może tym pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć 

Mi przy aktualizacji przez OTA wyczyściło kartę SD. Straciłem wszystkie dane. Co dziwne, gdy podepnę do kompa przez kabel to pokazuje ze mam użyte 20 GB z 120 GB ale foldery są puste. Nie mam możliwości również zapisywać zdjęć z aparatu na kartę SD po zrobieniu foto od razu zmienia mi na pamięć telefonu. Mam nadzieje że nie usunęło mi fizycznie danych ale popsuły się tylko ścieżki dostępu. Ma ktoś jakiś pomysł jak odzyskać dane jeżeli się da?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hazi25

ok spróbuję i jeszcze na innej ver softa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RZN

Po wciśnięciu klawisza otwartych aplikacji, a potem klawisza domowego wyświetlenie pulpitu trwa 0.5 sek. dłużej

Po otwarciu dialera i natychmiastowym wysunięciu/schowaniu klawiatury jest lag, wystarczy poczekać 1-2 sek a potem wysunąć lub schować

Gdzieś tu albo na XDA słyszałem, że Oreo ma gorsze sterowniki GPU - to prawda.
    Na N miałem włączoną funkcję "wymuś rendering GPU w aplikacjach 2d" i telefon wydawał się ciut zwinniejszy, tu nie ma różnicy albo jest ciut gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @tomolowski a jaką ver odina wgrywałeś i który soft ja pobrałem z sammobile ostatni 7.0 zaznaczyłem tylko autoreboot i f.reset time no i w trakcie flashowania fail s7 już nie wstaje wchodzi w download mode może uszkodzone pliki ? help
    Ale czteroplikowca wgrywałeś? Wersja odina 3.12.3

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem pewien bład....od wczoraj już 2 razy zdarzyło się,że czytnik nie działał podczas odblokowania-tak jakby go nie było wgl..musiałem odblokować wzorem,po tym działał normalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobekk
    12 minut temu, bartii180 napisał:

Znalazłem pewien bład....od wczoraj już 2 razy zdarzyło się,że czytnik nie działał podczas odblokowania-tak jakby go nie było wgl..musiałem odblokować wzorem,po tym działał normalnie

miałem tak po dirty flashu na BTU przechodząc z powrotem na XEO zrobiłem full wipe i nie mam tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3
    2 godziny temu, Bartosz Lech napisał:

Cześć 

Mi przy aktualizacji przez OTA wyczyściło kartę SD. Straciłem wszystkie dane. Co dziwne, gdy podepnę do kompa przez kabel to pokazuje ze mam użyte 20 GB z 120 GB ale foldery są puste. Nie mam możliwości również zapisywać zdjęć z aparatu na kartę SD po zrobieniu foto od razu zmienia mi na pamięć telefonu. Mam nadzieje że nie usunęło mi fizycznie danych ale popsuły się tylko ścieżki dostępu. Ma ktoś jakiś pomysł jak odzyskać dane jeżeli się da?

Musisz teraz spróbować jakieś oprogramowanie na pc do odzyskiwania danych. Broń boże nie używaj nic pod androidem. W ogóle bardzo dziwny objaw, że usunęło (uszkodziło) dane na karcie. Może miałeś ją zaszyfrowaną? 

Godzinę temu, tomolowski napisał:

Ale czteroplikowca wgrywałeś? Wersja odina 3.12.3

Używajcie już wersji 3.13.1. Nawet na Nougat warto jej używać. 

2 godziny temu, hazi25 napisał:

Jesteś pewien że to była ostatnia wersja Nougata. Mi to wygląda na starszą wersję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi