Skocz do zawartości
Arken11

Szybkie rozładowywanie baterii w niskich temperaturach

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzają mi się ostatnio problemy z baterią w moim U11. Wychodzę sobie pobiegać na godzinę - temperatura na zewnątrz w okolicach zera. Włączona muzyka przez BT + Endomondo. Dwukrotnie po 20 minutach zdarzyło mi się, że przystanie baterii ok. 70% telefon nagle stwierdza, że bateria jest rozładowana - po podłączeniu do ładowarki widać w statystykach baterii pionowy skok z 70% do 0. Kilka razy miałem też "łagodniejszą" wersję - w ciągu tej godziny telefon potrafił stracić 70% baterii, podczas gdy normalnie jest to max 15-20%.

W żadnym innym telefonie nie spotkałem się z czymś takim, nawet w niższych temperaturach. HTC tak ma, czy to jakaś usterka mojego egzemplarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Raczej wada Twojej baterii. Słyszałem o takim samym przypadku na naszym forum, lecz u innego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teczix

Też tak mam. Przy mrozach nagle spada bateria o 20-40 %

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam w moim htc kilka stopni poniżej zera wskaźnik baterii pokazywał 1% ale wytrzymał mi cały dzień. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałem zapytać czy w przypadku HTC to normalne że w temperaturze około 0 stopni, telefon traci baterię w tempie około 30% w godzinę? Leżąc bezczynnie.

Dla przykładu mogę powiedzieć, że znajomy zgubił ostatnio telefon, był to samsung J3. Telefon został znaleziony po 10 godzinach w zaspie sniegu na parkingu, cały pokryty szronem a bateria bez problemu trzymała, a do tego było wykonanych ze 30 połączeń na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem na nartach rok temu, temp. zewn. ok -5 do -10 st. C. Pomimo, że wychodziłem z U11 naładowanym na 100%, na stoku w ogóle nie używałem telefonu, to już po ok. 3-4 godzinach miał 0% i się wyłączał. Po podłączeniu do ładowarki bardzo szybko się ładował i w pokoju trzymał już baterię normalnie.

Znajomi z Samsungami, iPhone i Sony nie mieli takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi