Skocz do zawartości
bolek2004

[Rozwiązany] [Moto G6 Play] Tragiczny głośnik, słabo słychać rozmówcę.

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak jest coś podobnego. Trzeba kliknąć na ikonę słuchawki i w Ustawieniach wybrać, Ułatwienia dostępu i tutaj pojawia się opcja Aparaty słuchowe - Włącz funkcje zgodności z aparatem słuchowym. Przetestuje i dam znać, czy coś pomogło.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To na pewno ta opcja. Hearing aid to aparat słuchowy po angielsku:) czyli tłumacząc na polski całą opcje, jest właśnie tak jak napisałaś.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Po przeprowadzeniu szeregu rozmów mogę powiedzieć, że jakaś poprawa jest. Może dźwięk nie stał się krystalicznie czysty, ale poziom głośności jakby się wyrównał i rozpoznaję głos rozmówcy z czym wcześniej miałam problem. Oczywiście przy ustawieniach:  "Włącz funkcje zgodności z aparatem słuchowym" (aktywne) i "Dolby stereo" (wyłączone).

Edytowane przez Reniutka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

To już coś że jest trochę lepiej, ale myślę że i tak już się nic więcej nie da zrobić bo winny jest słabej jakości głośnik. Z tego co ja pamiętam to nawet jak czasem było głośniej to i tak ten dźwięk był taki przytłumiony/plastikowy. Nigdy w żadnym telefonie się z czymś takim nie spotkałem, a jak pisałem kupuje i korzystam z tych tańszych.

A druga rzecz to taka że skoro nie w każdej Moto ludzie to dostrzegają to albo im to nie przeszkadza albo robią w różnych fabrykach, niby podzespoły te same, a jakość różna zależnie od fabryki.

Edytowane przez bolek2004
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję, bolek2004 za naprowadzenie na rozwiązanie. Wcześniej była tragedia, a teraz dźwięk może nie jest jakoś szczególnie piękny, ale poprawił się na tyle, że słyszę i jestem słyszana na przyzwoitym poziomie, da się z tym żyć. Postanowiłam dokupić szkło 3mk Flexible Glass i użytkować tę Motorolę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi