Skocz do zawartości
DeathMagnetic

[TUTORIAL] Aktualizacja Huawei P10 za pomocą metody DNS w Firmware Finder

Rekomendowane odpowiedzi

ali-4

Po aktualizacjach przywracało, więc robiłem jeszcze hard reset, ale dalej przywraca domyślne. Ktoś miał może z tym problem i sobie poradził?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ali-4 Mam ten sam problem i mialem go juz od pierwszej wersji Oreo (B360), na Nougacie bylo OK.

Tapatalk | Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ali-4

Spróbuję wgrać jeszcze fullota B382 przez eRecovery, może cos pomoże

dodana zawartość

@DeathMagnetic
    Myślę, że któraś aktualizacja się dobrze nie przetworzyła. Jechałem za koleją 379, 380 i 382. Po updacie z Nougata do Oreo też miałem ten problem ale odczekałem z hard resetem ponad tydzień, chyba się po tym wszystko przetworzyło bo problem zginął i go nie bylo aż do 380. Po Nowym Roku jeszcze spróbuję raz reset i zobaczymy. Tak nie powinno to działać.
    Pozdrawiam [emoji3577]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam P10 dual SIM z brandem Play C738 i pytanie czy jak zrobię debranding wgrywając wersje C432 to Wi-Fi Calling w Play będzie nadal działać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiltel

Wg strony http://wificalling-volte.pl wifi calling działa też na oprogramowaniu niebrandowanym w Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki 

To teraz mając wersje C738B361 mogę od razu wrzucić FullOTA C432B382 czy jakaś niższą wersje ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spróbuję wgrać jeszcze fullota B382 przez eRecovery, może cos pomoże

dodana zawartość

@DeathMagnetic

Myślę, że któraś aktualizacja się dobrze nie przetworzyła. Jechałem za koleją 379, 380 i 382. Po updacie z Nougata do Oreo też miałem ten problem ale odczekałem z hard resetem ponad tydzień, chyba się po tym wszystko przetworzyło bo problem zginął i go nie bylo aż do 380. Po Nowym Roku jeszcze spróbuję raz reset i zobaczymy. Tak nie powinno to działać.

Pozdrawiam [emoji3577]

Dzięki! Dopiero teraz zobaczylem ze pisales.

Ja nigdy nie robilem hard reseta, odkad kupilem teleron 13 miesiecy temu z softem B173 chyba to robilem update za update normalnie i po przejściu z N na O zaczelo sie tak dziac. Na szczęście telefon rebootuje raz na kilka tygodni wiec da sie przeżyć. Probowalem wipe cache i nic.

Planuje sie przelamac i zrobic harda jak juz Pie bedzie siedział, wtedy male OTA nic nie rozwala a na więcej nie ma co liczyc.

[mention=300662]devis091[/mention] Nie mozesz wgrac C432 na C738 bo uwalisz telefon. Musisz zrobic najpierw debrand, odblokowany bootloader jest do tego potrzebny.. sa na forum instrukcje jak to zrobic.

Tapatalk | Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ali-4

@DeathMagnetic
    Na chwilę obecną poradziłem sobie z tym ustawiając zadanie w Taskerze by po reboocie ustawiał zadane dpi. Po problemie. Kiedyś jak będę miał czas zrobię hard reset. [emoji3]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ali-4 Wiesz co to jest? To jest kolejny powód dla ktorego nigdy wiecej nie widam pieniedzy na g*wnianego Huaweia. : )

Nie dość ze nie potrafią zrobić aktualizacji to jak juz ja zrobia to sa bugi, jak nie czcionki to dpi, randomowe rebooty i tak dalej... Na LG G3 na ktorym wrzucalem romy AOSP jeden za drugim nie dzialy sie takie hece jak tutaj na oficjalnym sofcie...

Tapatalk | Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc
    Koledzy. Czy Wam też po tych aktualizacjach po restarcie tel. przywraca dpi do ustawień domyślnych?

To nawet po zwykłym restarcie przywraca. Tak jest po updacie do Oreo. Ja hr zawsze po zmianach wersji andka robię (po mniejszych aktualuzacjach nie, chyba żeby coś nie trybiło, ale jak dotąd, nie było potrzeby), jednak po hr nic się nie zmieniło.

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi