Skocz do zawartości
marcinochyra2018

Family Link Google zablokowany telefon usuniętym kontem

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Moim problemem jest usunięte konto dziecka z poziomu rodzica. Młodszy dostał telefon na gwiazdkę przy czym przy konfiguracji podany został jego realny wiek przez co zmuszony byłem do podłączenia się do family link. Problem jest taki, że młodszy nie mógł pobierać większość aplikacji na google vr (np. google street view). Usunąłem to konto z poziomu rodzica jednak na telefonie młodszego (Samsung J4+) dalej to konto wisi i nie można wykonać żadnej akcji tj. wejście w sklep play czy też dodanie nowego konta ponieważ prosi o reakcje rodzica lecz na koncie moim (rodzica) nie istnieje żadne powiązane konto gdyż zostało ono usunięte przez co nie mam możliwości reakcji na podane zdarzenia. Na samo konto nie da się zalogować nawet próbując przywrócić ostatnio usunięte konto. Zwracam się więc z pomocą jak mogę zaradzić temu problemowi. Boję się robić przywracanie z użyciem przycisków głośności i blokady telefony gdyż słyszałem o tym factory reset protection i boję się, że próbując podać ostatnie zsynchronizowane konto będzie ono usunięte dalej co uniemożliwi tą czynność. Proszę o pomoc ! 

Dziękuję

ps: Życzę wszystkim wesołych świąt !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi