Skocz do zawartości
MaciejB

[PIE 9.0] Android PIE dla S9+ - opinie, bugi, pierwsze wrażenia, pojedyncze pytania

Rekomendowane odpowiedzi

GeoHot

Temat służy do dzielenia się bugami, wrażeniami na temat nowego systemu i zadawaniu pojedynczych pytań z nim związanych.

Edytowane przez GeoHot
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaciejB

@up

Bardziej zależy mi na tym aby można było wysuwać pasek nawigacyjny tak jak w 8.0

Czy można zmienić kolor godziny stanu baterii na górnej belce? Obecnie na ekranie startowym wszystkie informacje na górze są na czarno.

S9+&Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remi_K

Tej opcji nie ma, są albo przyciski, albo paski pokazujące miejsca gestów, albo same gesty bez czegokolwiek na ekranie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    8 minut temu, MaciejB napisał:

@up

Czy można zmienić kolor godziny stanu baterii na górnej belce? Obecnie na ekranie startowym wszystkie informacje na górze są na czarno.

Jak na czarno jesli widze na biało. Chyba .że chodzi tobie jeszcze o coś innego.

Screenshot_20181231-131649_Samsung_Experience_Home[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaciejB
    Jak na czarno jesli widze na biało. Chyba .że chodzi tobie jeszcze o coś innego.

389669315_Screenshot_20181231-131649_Samsung_Experience_Home1.thumb.jpg.95d27d46f8c2b130f4d5c1ca6520d494.jpg

Tu jest przykład , ale jeśli zmienić tapetę na ciemną to jest na biało, więc wychodzi na to że kolor czcionki zależy od tapety. b6987a447db578844e9e142ea7650bb8.jpg&key=f202ab2e350680ee6d513e6be8d4b2956af8292a0b412b7688dcac92ed827556

S9+&Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

Ktoś pisał o tym, że Oreo wkrótce stanie się nieużywalny. To przedostatnia wersja Androida, a aplikacje wspierają jeszcze wersję 4.1.2/4.2.2/5.0 więc nim Oreo stanie się nieużywalny to Ty już zdążysz zmienić telefon. :D

@MaciejB

Spróbuj pokombinować z motywem, nocnym trybem, albo wyszukaj ustawienie "Automat. odwracaj kolor tekstu" i może wyłącz/włącz. Powiem szczerze dziwny przypadek u Ciebie.

Edytowane przez Muszczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@MaciejB

Zmien tapete na jakąś czarna i sprawdź.

Sprawdź na przykładzie tej:

wallpaper_black&mint[1].png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

Faktycznie, jak zmieniłem na taką samą tapetę co @MaciejB to ikonki zmieniły się na czarne.

Macie tak, że po wejściu w np. Samsung Themes pasek nawigacji i guziki są ledwo widoczne? Powinno kontrastować, bo Samsung Themes na dole jest białe i pasek nawigacji także..

Edytowane przez Muszczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się komuś "schować" powiadomienie o VPN? Mam adguard i zostawia jedno powiadomienie, którego nie można zminimalizować, przez co mam ikonę cały czas na belce.0f178374ea68d560430850194d19e98d.jpgbb09b6b05e3b0e058ca1acc9d8d683eb.jpg9c5b3d61f71cb532a3a0358a06fe2925.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konsto
    2 godziny temu, jeronimo napisał:

Najpierw sprawdźć certyfikat urzadzenia, bo jeśli brak to nic nie da usuniecie i wprowadzenie karty ponownie. Pisałem o tym kilka postów wczesniej.

Urządzenie jest certyfikowane. Transakcja została odrzucona tak jakby było brak środków. A przy płatności kartą plastikową wszystko jest ok. Na becie po prostu wyskakiwał błąd. Przy przełączeniu płatności na aplikację santander musiałem podać kod z sms-a tak jakbym dodawał nową kartę. Teraz po powrocie do gpay transakcja jest odrzucona. Usunąłem i dodałem na nowo kartę. Mam nadzieję, że będzie działać. Zależy mi na gpay, ponieważ mam karty z trzech różnych banków a gpay obsługuje wszystkie na raz i łatwo się przełącza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi