Skocz do zawartości
Marcin Miód

Nagrywanie rozmów na Android 9

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pytanie do użytkowników Android Pie ,w kilku modelach Xiaomi miałem funkcje nagrywania rozmów ,czy działa ona nadal na Android 9 ? Wiadomo że google zablokowało tą możliwość na zewnętrzne apk do nagrywania, jak jest z Xiaomi skoro ma taka funkcje w MIUI.

nikt z użytkowników Xiaomi nie ma Androida 9 ?

Edytowane przez Marcin Miód

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

Dalej działa systemowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84

Prosiłbym o info komu nagrywanie rozmów działa z dopiskiem jaki ma telefon.
    Ps: z innej beczki, czy wykonywanie płatności poprzez aplikacje mobilne jest bezpieczne ? Nie ma na wersjach globach instalowanych jakiś aplikacji adware itp ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Każdemu działa bo w Xiaomi to opcja systemowa. 

Wykonywanie płatności telefonem jest bezpieczniejsze niż kartą. Poczytaj o tym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy planuję zakup Xiaomi MI 9 lub 9 SE najbardziej zależy mi na nagrywaniu rozmów. Czy nagrywanie rozmów jest na zasadzie popularnej aplikacji ACR tj. automatycznie nagrywa, da się wykluczyć wybrane kontakty, dobrze słychać, jest list numerów nagranych itp? Nie mogę znaleźć żadnych konkretnych informacji. Jak wygląda ta aplikacja ?

Proszę o pomoc bo ze względu na blokadę nagrywania w android 9 jestem w kropce i nie wiem co robić, ewentualnie zastanawiam się nad rotem np. Samsung S10 ale nie wiem czy to zadziała.

Dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam.

Obecnie mam Samsunga Galaxy S9, ze względu na to, że nagrywania działa tylko na Androidzie 8 nie aktualizuje, go, ale wiem, że nie będę mógł tego robić w nieskończoność.

Aplikacja od Xiaomi na Mi 9 ma opcję nagrywania wszystkich rozmów i działa na Androidzie 9?

Czy w telefonach Xiaomi nie ma problemu z płaceniem przez NFC?

Czy na telefonach Xiaomi działa VoLTE w Orange (czytałem, że niektórzy pisali, ze im działa, ale chciałbym potwierdzić)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nagrywanie rozmów sprawdziłem działa na mi9 w wbudowanym programie do nagrywania rozmów tzn. w dialerze, volte w  sieci Play również działa nie mam jak sprawdzić Orange ? Odnośnie NFC jeszcze nie sprawdziłem ale w recenzjach mowili, że trzeba wybrać portfel mobilny z HCE by zadziałało ?

Edytowane przez bambucha1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam że nagrywanie systemowe w Mi9 działa prawidłowo.  (Trzeba wyłączyć optymalizację? Jak tak to gdzie znaleźć - pod jaką nazwą)

Płatności NFC sprawdzałem ale nie działają, zmieniałem teraz na hce moze to faktyczmienie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płatności NFC działają, ale konieczne jest ustawienie NFC w trybie portfela HCE. W innym ustawieniu nie zadziała.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Płatności NFC działają, ale konieczne jest ustawienie NFC w trybie portfela HCE. W innym ustawieniu nie zadziała.
    Dziś miałem okazję sprawdzić i potwierdzam. Działają.

Dzięki.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi