Skocz do zawartości
PiotrK37

Moto G5 Plus - bateria - statystyki, problemy itd.

Rekomendowane odpowiedzi

@up jak na wykresie - 100% osiągane jest po około 105 i 140 minutach odpowiednio. Dla mnie to podobnie. Może trochę przesadziłem z tym "bardzo podobnie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy pełny cykl wypadł... imponująco i oby było tak dalej.

27% -> 100% w 90 minut. Przy przeglądaniu internetu telefon nic się nie grzeje, przy grach jest lekko ciepły, podobnie jak w czasie ładowania. Bardziej nagrzewa się ładowarka. Mogło być te 30 minut SoT więcej gdyby nie sieć i LTE na ostatniej kresce, a więc zalecałbym na noc/na wifi przełączać na sieć 3G.

Pora na screeny i nowy rekord SoT :D

Spoiler

Screenshot_20170923-185903.thumb.png.06a312c28074a9db1e71a08ba5812dfd.pngScreenshot_20170923-185908.thumb.png.0d4f18ad0e046a14f8707637f1e8b356.pngScreenshot_20170923-185913.thumb.png.66330d2b925ccf0a0912dff417cc6e80.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem użytkownikiem motki g5 od pół roku, więc jak macie jakieś pytania to możecie zadawać :D

Dnia 2.10.2017 o 11:48, kozdromen napisał:

a jak tam sot? Czas pracy na włączonym ekranie? zastanawiam się czy go kupić i jestem ciekaw jak tu wygląda sprawa.

Wszytsko zależy od tego co robisz, ale bateria troszeczke przy słaba ;/ ja wyciągam ok. 4h włączonego ekranu (cały czas lte, lokalizacja, synchro, dużo neta, fb/messenger, czasami jakas gierka czy filmik)

Edytowane przez thesweak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kitten

Dodam przypadek z drugiego końca statystyk - telefon mało używany w danych i wi-fi, raptem ze dwa połączenia telefoniczne dziennie po parę minut, trochę H i G3 i po 4 dniach naładowałem go drugi raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kitten

Przepraszam za post pod postem ale informacja dla tych co chcą sobie zrobić procentowe wyświetlanie na baterii bez instalacji apek.

W belce powiadomień należy dłużej przytrzymać ikonę ustawień i już mamy w ustawieniach systemowych Kalibrator Systemu UI. Tam można ustawić ustawić sobie procenty na baterii w różnych opcjach.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wynik po zmianie launchera na ten od Microsoftu. :)

Spoiler

9948a4dccc39ca9d57b316ac6397fdc2.jpg2f9621ed3526c3db5d4a741049432f4d.jpgef9f2e57fd07eace8b98d2d7af3438f8.jpg

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z turbo ładowaniem Motoroli Moto g5s plus. Telefon ma dwa dni, oryginalna ładowarka turbo, jednak nie ładuje się w tym trybie. Wina ładowarki, telefonu czy ustawień? Czy ma ktoś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli po podłączeniu nie wyświetla się komunikat na dole "podłączono urządzenie TurboPower"? W takim razie jaki masz czas ładowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wyświetla się. Przy 31 % baterii, po podłączeniu ładowarki, czas do pełnego naładowania wynosi 6h... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powinno być około 1,5h. 

Jedyne co pozostaje to oddać sprzęt na gwarancję.

Podrzuć jeszcze screena gdy telefon będzie podłączony z aplikacji Ampere (link).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi