Skocz do zawartości
dziecko-wojny

[Poradnik] Aktualizacja systemu przez aplikację Firmware Finder i eRecovery.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyszukuje mi aktualizacji 195 tylko 163 - to dlatego, że nie jest zatwierdzona do instalacji???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wyszukuje mi aktualizacji 195 tylko 163 - to dlatego, że nie jest zatwierdzona do instalacji???
    Jaki masz dokładnie model telefonu?

Wysłane z mojego CLT-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CLT-L29C432 bez brandu. Telefon z sieci Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może spróbuj na innym firmware finderze.... Dziwne u mnie wyszukuje 195 dla L09 i dla L29. Tak czy tak to lepiej zainstaluj sobie 163. Podobno 195 stwarza jakieś straszne problemy włącznie z uwaleniem telefonu [emoji16]
    Zainstaluj lepiej 163 i ciesz się dziewiątką [emoji57] a potem dostaniesz 195 prezez Ota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie mam 163... Widocznie nie da się z tego przeskoczyć tym sposobem na 195. Może to tylko działa na 8.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wrzucał ktoś najnowszy soft przez eRecovery? U mnie pokazuje że nie jest zatwierdzone do instalacji, mimo to zmieniłem DNS i zatwierdzilem do instalacji, no i po wejściu w Recovery wyszukało i pobiera, ale leci jak krew z nosa, 7% w 5 minut.. Czy nic się nie stanie jak zainstaluje taki soft który nie był niby jeszcze zatwierdzony? Czy to nie ma znaczenia?

EDIT: Niestety po pobraniu i rozpoczęciu instalacji, wyskoczył komunikat "software instalation failed", więc niestety trzeba czekać aż soft zostanie zatwierdzony do instalacji.

Edytowane przez Patrol619

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Metoda DNS nie działa przy aktualizowaniu z emui 9.0 na wyższą wersję emui 9.0, tylko z 8.1 na 9.0

Przynajmniej na razie tak jest. Dobre i to, kiedyś emui 9.0 ( no, bety) w ogóle nie dało się zainstalować. Z czasem TeamMT na pewno to ogarnie. 

Edytowane przez Lone_Wolf
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Metoda DNS nie działa przy aktualizowaniu z emui 9.0 na wyższą wersję emui 9.0, tylko z 8.1 na 9.0
    Przynajmniej na razie ta jest, kiedyś emui 9.0 w ogóle nie dało się zainstalować. Kiedyś TeamMT na pewno to ogarnie. 
    Anoo taaaak. Dobrze gadasz lone_wolf. Żeby teraz poszło 195 musiał by zrobić downgrade do 8.1 i wtedy instalować 195. Ale gra nie warta świeczki chyba.

dodana zawartość

Właśnie przeczytałem na xda że koleś miał 195 na L29 i chciał zrobić downgrade za pomocą hiSuite  do 8.1(161) i uwalił kompletnie telefon. 

Także uważajcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psaju

Ja próbowałem kilkanaście razy, i za każdym razem próbuje mi pobrać moją aktualną wersję (8.1.0.152). Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja próbowałem kilkanaście razy, i za każdym razem próbuje mi pobrać moją aktualną wersję (8.1.0.152). Ma ktoś jakiś pomysł?
    Szukaj problemu w DNS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi