Skocz do zawartości
Seth_

Note 9 pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

W domu nie słyszę różnicy także note 9 ma bdb jakość rozmów. Poza tym czytałem że volte w orange jest na wyrost bo nie oferuje takiej jakości jaka być powinna także zostaje dalej w plus. Ponoć niedługo mają uruchomić tą usługę.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam pisze tutaj bo nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie. Czy ktoś użytkuje z note 9 gear s3 frontier? Zauważyłem że podczas słuchania (mniej) muzyki A podczas prowadzenia rozmów i ustawionej głośności 6/6 głośnik trzeszczy. Trzeszczenie znika jak ustawie 4/6. Kurczę nie wiem czy tak ma być na forum znalazłem że ktoś miał już taki problem. Jest ktoś z Lublina co ma s3 czy s3 frointer czy watcha żeby posłuchać jak inne głośniki działają. W ostateczności chce oddać zegarek do naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ostatniej aktualizacji zauważyłem jakiś problem z wibracją. Kiedy telefon nie jest używany przez dłuższą chwilę od mniej więcej 10 min w górę jak wybudzę go to jak mam powiadomienia to pierwsza chwila wibracji jest na tyle mocna że coś w telefonie wpada w rezonans. Rezonans jest mocniejszy jak wsadze go do oryginalnego etui led cover. Rezonans ustaje po chwili i wibracja jest ok. Odłoże telefon na klika chwil i znów to samo. Dziwne są teraz te urządzenia Samsunga, note 9 reklamowalem po 3 dniach od zakupu, reklamowalem dwa razy. Kupiłem w sierpniu zegarek s3 frontier i jak puszczę muzykę czy rozmawiam na max głośności to mam wrażenie że głośnik charczy, jak wezmę na 80% głośności słyszalne charczenie ustaje. Miałem kilka telefonów Samsunga note 8, note 4, s3, note 3 neo i z żadnym urządzeniem nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gelu1986 a ja myślałem że mi się telefon psuje...
    Ostatnio też tak zauważyłem, że wibruje to tak jakby coś luźnego było. Potem w ustawieniach bawiłem się siłą wibracji ale jest wszystko ok. Jak telefon poleży to znów jest taki metaliczny podźwięk jakby coś luźnego było...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak jest taki metaliczny przez chwilę dźwięk jak by coś luznego było. Podejrzewam ostatnią aktualizację bo wcześniej tego nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr

U mnie jakoś normalnie jest tak jak było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi