Skocz do zawartości
gianni_zambrotta

GCam dla OP6 - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pojawily sie dwie nowe wersje GCam, jednakze tylko jedna mozna pobrac, druga ma jakis blad i nie mozna pobrac. Testowal ktos ?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto z was wgrywał Google Camera. Jaką wersję polecacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogólnie to ciężka sprawa z tą aplikacją

w każdej wersji coś nie działa, a to jedna, a to druga funkcja... kolejne aktualizacje naprawiają jedno, psują drugie, i tak w kółko

moim zdaniem na obecnym poziomie jej rozwoju nadaje się ona tylko dla pasjonatów :) aparat to rzecz która powinna działać wtedy kiedy potrzebujesz, natychmiast, bez krzaczenia się na lewo i prawo...

Edytowane przez bartolinio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

Popieram przedmówcę. Póki co stockowa apka jest najwygodniejsza. Nawet zdjęcia nocne po ostatnich aktualizacjach na stocku wychodzą lepiej od czasu do czasu niż na gcam. Wcześniej bardzo długo trwało "przechwytywanie" na stocku dlatego Google Camera miała sens przy statycznych zdjęciach nocnych. 

Fakt że Gcam w wielu okolicznościach zdjęcia nocne robi perfekcyjnie gdy na stocku nie ma tylu szczegółów (przez większy rozmiar piksela w pixelu 3).

Coraz częściej jednak to stock,  operuje lepiej światłem, dobiera lepiej kolory. Pewnie dlatego, że programiści oneplus wyciągnęli ile się dało z jasnych obiektywów ale z malutkimi pikselami. W pixelu jest jeden minimalnie ciemniejszy obiektyw, ale z większym piksekem. Oba aparaty są od siebie bardzo różne, co może wpływać na utrudnienia w dostosowaniu aplikacji Google Camera do Oneplusa tak, aby była ona w stanie zastąpić stockową aplikację aparatu. 

Edytowane przez bergmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uzywam GCam tylko do zdjec nocnych, jednak sa one lepsze niz stockowe. Wszystkie inne rzeczy robie na stockowej apce aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gravis

Która apka Gcama jest najlepsza na teraz? 

Edytowane przez Gravis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam pytanie. Tyle tych wersji tego gcama, czy ktoś mógłby wstawić link do w miarę dobrze działającej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez zbzikowalem od ilosci tych wersji i sam juz nie wiem, ktora robi najlepsze zdjecia. Moze byscie powrzucali zdjecia z poszczegolnych wersji gcam i moze bysmy porownali :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzućcie sobie najnowszą, zróbcie parę fotek i oceńcie czy pasuje czy nie... jak nie to wrzućcie starszą i ta sama procedura... sprawdźcie tak z 4 ost. wersje i zdecydujcie czy na którejś zostajecie czy wywalacie to ustrojstwo i zostajecie przy stockowej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi