Skocz do zawartości
Wafii

Android Studio problem z instalacja SDK

Rekomendowane odpowiedzi

@Wafii Masz duży miszmasz i to na poziomie systemu (jak nawet nie możesz pobierać plików przez Firefoxa).

W dniu 9.02.2019 o 16:42, Wafii napisał:

Może powinienem to ręcznie zainstalować?

To powinno się wszystko ładnie, automatycznie pobierać. Może nawet uda Ci się to ręcznie zainstalować, ale istnieje wysokie prawdopodobieństwo że w przyszłości znowu trafisz na jakieś dziwne błędy. Na Twoim miejscu spróbowałbym najpierw zrobić porządek z systemem (pełen format dysków - oczywiście po zrobieniu backupu najważniejszych danych).

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wafii
    Napisano (edytowane)

Rano udało mi się pobrać androida (api 16) choć nie wiem jak. W folderze SDK a dokładniej we folderach "platforms" "plaform-tools" i "system-image" usunąłem wszystkie foldery oprócz "android 16" czyli ten którego pobrałem i wszystko było ok. W dodatku ustawiłem przeglądarkę w Android Studio na Edge"a (File -> Settings -> Tools -> Web Browsers) a resztę odznaczyłem. Teraz podczas pobierania Firefox był zamknięty. Nie wiem co pomogło ale coś zadziało. @Coders Lab dzięki za pomoc. Jeśli chodzi o pobieranie w Firefoxie to wystarczyło usunąć jakiś plik, temat znalazłem w necie. Temat do zamknięcia :):)

Edytowane przez Wafii
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    senega

Windows to magiczny system. Też kiedyś miałem podobne problemy i powodem było zainstalowanie AS w "Program Files" na dysku "C:". Teraz zawsze tworzę sobie partycję "D:" na której instaluje wszelkie sprawy związane z programowaniem. Dzięki temu nie ma problemu z przeinstalowaniem całego systemu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi