Skocz do zawartości
jeronimo

Bateria w S7 - Statystyki zużycia baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam, że trzeba dać trochę czasu sobie i telefonowi.

Kilka dni to za mało aby ocenić baterię.

Bateria była tylko jedną ze składowych, które - u mnie - złożyły się na decyzję o rezygnacji z S7.

A podzielisz się pozostałymi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 ładowanie i SoT mnie bardzo miło zaskoczył. Po ostatnich wynikach rzędu max 5h teraz trafiło się coś takiego:

e3db386334bedf2f5ea6755ad6b7763b.jpg

e52d6a33f2b7ccf66df9e35a26cfa426.jpg

Uwagi:
    - wifi on
    - bluetooth on (synchro z Gear s)
    - jasność auto
    - lte wyłączone
    - AOD on
    - intensywnie uzytkowany

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hubal
    Screen wstawiamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta bateria a właściwie zarządzanie nią to kpina. Ten telefon nie nadaje się do użytkowania. Po co komu taki wypas, którego bateria wystarczy na 10 godzin. Odłączyłem wczoraj o 2 w nocy od ładowarki. Kilka minut z telefonem i miałem 90%. Na wyjezdzie szukałem blisko iPhone na Allegro bo już miałem Samsunga dość i o godzinie 10.00 rano bateria miała 15%. Ja wiem że będziecie zaraz na mnie jechać ale fakt jest faktem. Ostatnim moim Samsungiem był S3. Pózniej produkty Apple. Miałem nadzieje że po tylu latach Samsung coś zrobił. Zrobił kolejny bubel opakowany w ładne szkło z super aparatem z którego nie skorzystasz bo bateria Ci na to nie pozwoli. Kolejna kwestia. Przeglądasz Allegro a telefon jest gorący. Wiec to grzanie wpieprza baterie.

Samsungu! Długa droga przed Tobą. Szkoda kasy na ciebie i to nie małej.

Wrzucę w tym wątku statystki zwykłego iPhona 6s który zmiażdży Samsunga. IPhon 6S plus którego niestety sprzedałem Samsunga by sponiewierał, przeżuł i wypluł.

Jeśli ktoś wiec jeszcze myśli o zmienię 6s lub co gorsza 6s plusa, to poszukajcie na wyprzedaży akumulatora od ciągnika siodłowego - przyda się Wam.

Edytowane przez Mariusz Grabowski_361877
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mozecie potwierdzic pierwsze recenzje s7 flat gdzie przy:

Wyswietlacz jasnosc 50%

Wifi on

Lte on

Synchronizacja on

Facebook

Whats app

Lokalizacja on

Bluetooth on

Czy bateria wytrzyma 3,5 godziny SOT??

Obecnie s6 edge przy takich ustawieniach wytrzymuje mi 2 godziny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cra89

Nie wiem jak wy zajezdzacie te baterie ale przy normalnym uzywaniu.
    Wyswietlacz jasnosc auto
    Wifi on
    Lte on
    Synchronizacja on
    Facebook/Instagram
    Zdjecia/video
    Lokalizacja on
    Bluetooth off
    AOD tym razem off iale wlaczony zegar krawedziowy

21h dzialania zostalo 50% baterii przy SOT 3h
    Jest mega

post-112673-0-93355500-1457858227_thumb.png

post-112673-0-91084100-1457858259_thumb.png

Edytowane przez jeronimo
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Masta

Ta bateria a właściwie zarządzanie nią to kpina. Ten telefon nie nadaje się do użytkowania. Po co komu taki wypas, którego bateria wystarczy na 10 godzin. Odłączyłem wczoraj o 2 w nocy od ładowarki. Kilka minut z telefonem i miałem 90%. Na wyjezdzie szukałem blisko iPhone na Allegro bo już miałem Samsunga dość i o godzinie 10.00 rano bateria miała 15%. Ja wiem że będziecie zaraz na mnie jechać ale fakt jest faktem. Ostatnim moim Samsungiem był S3. Pózniej produkty Apple. Miałem nadzieje że po tylu latach Samsung coś zrobił. Zrobił kolejny bubel opakowany w ładne szkło z super aparatem z którego nie skorzystasz bo bateria Ci na to nie pozwoli. Kolejna kwestia. Przeglądasz Allegro a telefon jest gorący. Wiec to grzanie wpieprza baterie.

Samsungu! Długa droga przed Tobą. Szkoda kasy na ciebie i to nie małej.

Wrzucę w tym wątku statystki zwykłego iPhona 6s który zmiażdży Samsunga. IPhon 6S plus którego niestety sprzedałem Samsunga by sponiewierał, przeżuł i wypluł.

Jeśli ktoś wiec jeszcze myśli o zmienię 6s lub co gorsza 6s plusa, to poszukajcie na wyprzedaży akumulatora od ciągnika siodłowego - przyda się Wam.

Coś chyba z twoim tel było nie tak, że ci się grzał od allegro. A po drugie widzę że mocno usiłujesz najeżdżać na samsunga wymyślając te bajki, bo żeby w 10 h rozwalić baterię to trzeba oglądać filmy lub grać w gry, przy normalnym użytkowaniu nie wmówisz mi że bateria tak pada. Tym bardziej że telefon jest świeżo na rynku.

Pokaż mi te miażdżenie samsunga przez apple, bo na gsmarena widzę co innego

IPhon 6s 750 x 1334 pixels

Talk     Web     Video      Custom

9:41h  12:27h  10:46h    62H

Charging time 0-100% 150min

Samsung S7 1,440 x 2,560 pixels

22:57h  9:34h  14:50h   80h

Charging time 0-100%  88min

Samsung S6

19:48h 10:56h 12:12h   73h

0-100% 78min

I powiedz mi, że niby kto sponiewierał samsunga? Bo napewno nie emejzing and hyyyponotajzig IPhon :fuckthisshit:

Edytowane przez Masta
    • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chato

Bateria iPhone'a 6S ma prawie x2 mniejszą pojemność niż S7, więc patrząc obiektywnie to właśnie iPhone wygrywa te zestawienie. 
    Rok temu przesiadłem się z iPhone 6 na Galaxy S6. I niestety rzeczywisty/użytkowy czas pracy na baterii (a nie dane z syntetycznych testów) na S6 wyraźnie mi się skrócił - taka jest po prostu uroda Androida i szalejących w nim procesów w tle. Apple znacznie lepiej zarządza energią i dlatego nie musi się uciekać do upychania baterii o pojemnościach 3-4 tys. mAh.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gacy02

Fakt, iPhone ma lepsze zarządzanie baterią m. in. dlatego że iOS jest bardziej "zamkniętym" systemem. No i rozdzielczość ekranu nie jest chyba bez znaczenia, hmm?

Edytowane przez gacy02

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cra89

Pokaz mi na swoim ip6s 24h w tym sot 4h i zeby zostalo jeszcze 39% baterii... juz dawno musisz siegac po ladowarke :) nie wi jak wersja flat ale edge z swoja bateria daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi