Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 10 Pro. Brak aktualizacji, jak wymusić? - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić jak nie mam w aplikacji Huawei Firmware Finder opcji "Send Firmware to updater"? próbowałem innych wersji i dalej to samo, bez problemu pobrałem ROM, Da się ręcznie wysłać do aktualizatora?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emarti
    Napisano (edytowane)

Obecnie mam w Mate 10 PRO Androida 8 - Oreo. Dotychczas nie otrzymałem aktualizacji do 9.1 a telefon cały czas proponuje ściągnięcie 9.0.197. Nie chce tej wersji tylko od razu chciałbym 9.1 Ktoś mnie kiedyś uspokajał że nie muszę instalować tej wersji 9.0 tylko spokojnie otrzymam 9.1 mając jak pisałem obecnie 8.0 Jednak minęło już sporo czasu a u mnie brak. Zastanawiam się więc czy jednak nie powinno się pobrać najpierw 9.0 Czy ktoś może coś na ten temat napisać gdzie leży prawda? Telefon kupiony w Plusie. 

Edytowane przez emarti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@emarti Instaluj 9.0 a potem wskoczy Ci 9.1 . Każda nowa aktualizacja coś wnosi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    15 godzin temu, emarti napisał:

Obecnie mam w Mate 10 PRO Androida 8 - Oreo. Dotychczas nie otrzymałem aktualizacji do 9.1 a telefon cały czas proponuje ściągnięcie 9.0.197. Nie chce tej wersji tylko od razu chciałbym 9.1 Ktoś mnie kiedyś uspokajał że nie muszę instalować tej wersji 9.0 tylko spokojnie otrzymam 9.1 mając jak pisałem obecnie 8.0 Jednak minęło już sporo czasu a u mnie brak. Zastanawiam się więc czy jednak nie powinno się pobrać najpierw 9.0 Czy ktoś może coś na ten temat napisać gdzie leży prawda? Telefon kupiony w Plusie. 

Ale nie rozumiem w czym problem? Zrobisz upgrade do 9.0 i od razu do 9.1 Nie będziesz w ogóle korzystał z 9.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emarti
    5 godzin temu, Gwozdek napisał:

Ale nie rozumiem w czym problem? Zrobisz upgrade do 9.0 i od razu do 9.1 Nie będziesz w ogóle korzystał z 9.0.

Dlatego pytałem czy mając 8.0 wskoczy mi 9.1 czy muszę przejść najpierw przez 9.0 OK dzięki za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guma77
    Napisano (edytowane)

Witam

czyli jak znajde nowe update 9.1 w FF moge smialo instalowac ?

Edytowane przez guma77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi