Skocz do zawartości
reptile333

Huawei P Smart. Jak ominąć weryfikację konta Google?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

P smart model poprzedni figlx1 c432. Czy ktos wie jak zrobic bypass google account? Tutoriale z yt nie dzialaja...

Drugie: telefon calkowicie sprawny, nieruszany. Brak hasla do konta google, bootloader nieruszany. Proby full flasha z karty sd koncza sie na komunikacie error przy 5%. Ktos wie jak z tym wygrac? Pzdr

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

Drugie.
    Sądząc po opisie wygląda to tak jakby soft nie był zgodny z telefonem (inny region, brand)?

Wysłane z mojego Homtom S8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie, to jednak brand playa... Model figlx1, ale nie c432. Tylko czy ktos po tych fotach potrafi powiedziec jaki to model, co ulatwi znalezienie stockowego romu? Albo moze ktos poda swoja wersje p smarta lx1 z playa? Zdr

IMG_20190210_162833.jpg

IMG_20190210_162858.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@reptile333 tak się zastanawiam jak i co ma na myśli Huawei w opcji nazewnictwa. Nie wiem czy dobrze zinterpretowałem ale model FIG-LX1; FIG-L11 oraz FIG-L31 to prawdopodobnie jeden i ten sam model telefonu, aczkolwiek znalazłem soft dla FIGO-L31.

Nie wiem jaką cyfrą jest opisany operator Play.

C432 -- oznacza region europejski.

Wszystko co robisz robisz na własną odpowiedzialność.  Nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenie telefonu.

Tutaj masz link do rosyjskiego forum (post 915) :  http://4pda.ru/forum/lofiversion/index.php?t890213-340.html

Tutaj link do innej rosyjskiej strony z oprogramowaniem dla telefonów Huawei : https://pro-teammt.ru/firmware-database/?firmware_model=fig-l31&firmware_page=0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

OK, wgrałem Figo-L31 8.0.0.139(C09)_Firmware_8.0.0_r1_EMUI8.0_05014XVV

usunąłem konto google, wszystko działa ale nic nie działa, tzn zasięg jest ale podczas wybierania numeru dostaje info "sieć komórkowa niedostępna"...

simlocka nie ma, sprawdzałem, sieć ustawiona w opcjach LTE/GSM itp. jak powinno, o co kaman?, nie z tego świata ten soft czy co?

Edit, temat zamkniety, karta sim sie wygiela, na innej jest ok. Sprawdzilem tel na policji po imei i jest z bomby. Zabrali go a ja bede swiadkiem... Dzieki za wszelka pomoc, zdr

Edytowane przez reptile333

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 11.02.2019 o 06:21, reptile333 napisał:

OK, wgrałem Figo-L31 8.0.0.139(C09)_Firmware_8.0.0_r1_EMUI8.0_05014XVV

usunąłem konto google, wszystko działa ale nic nie działa, tzn zasięg jest ale podczas wybierania numeru dostaje info "sieć komórkowa niedostępna"...

simlocka nie ma, sprawdzałem, sieć ustawiona w opcjach LTE/GSM itp. jak powinno, o co kaman?, nie z tego świata ten soft czy co?

Edit, temat zamkniety, karta sim sie wygiela, na innej jest ok. Sprawdzilem tel na policji po imei i jest z bomby. Zabrali go a ja bede swiadkiem... Dzieki za wszelka pomoc, zdr

TY tak naprawdę z tą bombą? Ja też mam taką końcówkę. C09

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi