Skocz do zawartości
bartos38

Oppo RX17 Neo - opinie i wrażenia użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

bartos38
    Napisano (edytowane)

Zakupiłem ostatnio ten telefon opiszę wam krótko moją opinię po kilku dniach użytkowania 

zalety

ekran amoled super, czytnik linii papilarnych w ekranie, aparat jak dla mnie dobry, odblokowanie twarzą android 8.1 , 4 GB ramu, pamięć wew.128 GB i tyle z zalet

wady

Największa to do auto startu można dodać tylko pięć aplikacji i do działania w tle co powoduje ubijanie resztę aplikacji

nakładka systemowa ColorsOS v5.2 to jakieś nie porozumienie brak sklepu z motywami są tylko te zainstalowane 6 sztuk wszystkie na białym tle

brak ikonek powiadomień na belce

brak diody powiadomień

always on display bardzo ubogi nie da się go konfigurować oprócz włącz wyłącz o konkretnej godzinie nie pokazuje powiadomień aplikacji nie systemowych pokazuje tylko że jest sms i że ktoś dzwonił nic więcej

większość widżetów nie odświeża się głównie baterii 

brak możliwości odblokowania bootloadera

i druga największa wada a może i największa to po włączeniu opcji programistycznych albo po włączeniu trybu dostępu (Nova) włącza się komunikat na belce w kolorze pomarańczowym że mamy włączone opcje programistyczne miga sobie i nie ma sposobu żeby go wyłączyć chyba że wyłączymy opcje program. jest to niesamowicie irytujące przeszukałem inne fora i niestety nie ma sposobu żeby się tego pozbyć masakra moim zdaniem telefon nie nadaje się do użytku przez osoby lubiące coś sobie poprzestawiać w androidzie pod siebie. Radzę się dobrze zastanowić i przemyśleć zakup tego telefonu wsparcie od strony oppo praktycznie nie istnieje

Spoiler

f071309b3e5e.png

Edytowane przez bartos38
    Korekta nazwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w tym telefonie jest funkcja autobrót?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

@reneyvan jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja. Już znalazłem w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początku przepraszam za odkop, ale nie widzę żadnego nowszego tematu, a nie ma sensu zakładać nowego. 

Dziewczyna kupiła dzisiaj ten model za 1200zł co prawda nie ma NFC, ale na jej potrzeby bardzo dobry. Zastanawialiśmy się też na samsungiem A40. Jak myślicie wybór dobry? Może posiadacze telefonu wypowiedzą się na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyczyść historię połączeń?
    Po zaznaczeniu i próbie wyczyszczenia pokazuje inteligentne wyszukiwanie i cyfry 2 5 6 i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi