Skocz do zawartości
GRIZZLY1

Używa ktoś jeszcze Note 5 w 2019?

Rekomendowane odpowiedzi

GRIZZLY1

Tak jak w temacie.

Czy są jeszcze jacyś entuzjaści? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    upel

Ja używam już przeszlo dwa lata i jestem nadal zadowolony. Moze bateria mniej juz trzyma, ale co potrzeba to ma. Chodzi nadal szybko, robi dobre zdjecia. Szkoda, ze nie ma juz aktualizacji nawet zabezpieczeń, ale cóż...

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1
    Napisano (edytowane)

Ja miałem swojego sprzedawać po zakupie Note 9 ale jakoś nie mogę się z nim rozstać. Lubię "chomikować" telefony :P.

Po 4 miesiącach wrzuciłem kartę do 5 na czas wgrywanie do dziewiątki androida 9.

Z nudów też na piątkę  wrzuciłem niby najnowszy build na Turcję (4plikowy)- miałem na Emiraty Arabskie. Po ustawieniu animacji na 0,5, zainstalowanie ostatniego TW, wiadomości, kontaktów, aparatu z nowymi ikonami wszystko działa naprawdę sprawnie jeśli chodzi o takie codzienne użytkowanie. Sam softowo wygląda teraz jak note FE. Jest zresztą temat mojego autorstwa na tym forum.

W tym romie jest możliwość robienia notatki na wyłączonym ekranie jak w N8/9. Wcześniej chyba tego nie było w piątce.

Względem note 9 na pewno dla mnie wygodniejsze jest pisanie na ekranie- płaski ekran to must be w takim telefonie. Nie mówiąc już o dopasowani szkła ochronnego.

Do tego rysik s-pen jest bardziej masywny i dla mnie przez to lepszy. W 9 jest bardziej precyzyjny ale sprawia wrażenie zdecydowanie delikatniejszego.

Odnośnie baterii to używałem go mało intensywnie a wręcz rzadko czasami zw względu na zajęcie jakie wcześniej wykonywałem więc zachował się w świetnym stanie tak samo jak bateria.

No i co jeszcze - wygląd jak i kolor. Mam wersję Gold Platinum i prezentuje się naprawdę świetnie, szczególnie pod światło. Zdecydowanie lepiej niż wszystkie obecne samsungi począwszy od S8 gdzie przód jest zawsze czarny.

Mam do niego etui pancerne unicorn beetle ale teraz założyłem spigen cristal (nadal dostępne do kupienia), założyłem szkło i sam telefon wygląda przez to ciekawie i jednak dość niespotykanie wśród jak mówiłem nowym Samsungów.

Edytowane przez GRIZZLY1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja używam i jestem maga zadowolony.  Chciałbym jedynie wgrać nowszego androida (stabilnego), bo obecnie działam na 7.0. Może ktoś podeśle sprawdzony link??

Edytowane przez radecki83
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

@radecki83  oczywiście oficjalnego powyżej 7.0 nie ma. Jedynie trzeba szukać jakieś wypieki na xda, porty itp ale tam zawsze zdarzają się jakieś błędy, większe lub mniejsze.

Poza tym oreo na samsungu względem nougata zbytnio się nie różni moim zdaniem.

Mam note 9 na 8.1, a5 2017 na 8.0 i note 5 na 7.0-  ten oczywiście po zmianach w wyglądzie z tematu mojego autorstwa. Dla mnie ogólnie jedyna różnica to iż na 8.0 pokazuję stopień naładowania urządzenia/słuchawki bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też używam 5-tki lecz moja bateria to śmieć i chyba zakupię coś na alle i wymienię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tydzień temu nowa bateria, jestem mega zadowolony - czytnik linii z przodu to podstawa dla mnie i brak dziury w ekranie dlatego nie zmieniam w sumie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

@Ciubas86 tak z ciekawości - gdzie kupowałeś baterię i samemu ją wymieniałeś?

No i brak zakrzywionych krawędzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi