Skocz do zawartości
DawidsR34

Nowo zawarta umowa, czy jest możliwość zmiany warunków?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

Mam pewien problem. Pod koniec zeszłego tygodnia przeniosłem sobie numer z Nju do T-Mobile. Wybrałem opcje Frii Mix bo wyglądała na mającą wszystko co potrzebuję. Niestety dopiero teraz zorientowałem się że w przypadku Mixa nie mogę aktywować Wifi Calling, a mimo że T-Mobile ma w mojej okolicy najlepszy zasięg to i tak czasem w domu lubi go zupełnie stracić. W związku z tym czy jest jakaś opcja aby zmienić tą umowę czy muszę wykonać wszystkie 24 doładowania i dopiero wtedy zmienić umowę? Niestety zawarłem ją w salonie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez spec-naz1
    Doprecyzowano nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

jedynie co mi przychodzi do głowy, to zmiana pakietu na wyższy, tu operator nie powinien stwarzać problemów. poza tym to nic innego nie zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DawidsR34

W takiej sytuacji nie da się nic zrobić. Trzeba zapłacić wszystko i dopiero wtedy można zmienić na abonament. Po za tym nie rozumiem czemu nie poszukałeś informacji na forach lub nie zapytałeś tutaj czy te usługi są dostępne czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nic trudno :) Gdyby umowa była zawarta przez neta to można by się wycofać a tak to muszę już ją zrealizować. Na usługę Wifi Calling nie zwróciłem uwagi z prostej przyczyny. Jak przeglądałem ulotkę w salonie to była informacja że działa tylko na wybranych telefonach do, których oczywiście mój OP6t się nie zalicza w związku z czym wziąłem to co mi najbardziej odpowiadało. Dopiero na początku tego tygodnia już po zawarciu umowy natrafiłem na wątek dot. tego że da się tą usługę uruchomić w przypadku OnePlusa dlatego pomyślałem, że gdyby jeszcze się udało zmienić to byłoby super. No ale skoro się nie da to wypełnię wszystkie doładowania i potem zmienię na abonament.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi