Skocz do zawartości
esiulek

ZenFone Max Pro M2 - jakiego szkła uzywacie do ochrony ekranu.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Mam pytanie do użytkowników max pro m2: czy i jakiego szkła używacie w tym fonie, jeśli wątek się rozwinie, będę miał jeszcze kilka innych, pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedzi, podpowiedzi

nikt tutaj nie używa tego telefonu??? czy  może jest coś tak oczywistego, że moje pytanie jest z gatunku retorycznych???? 

Edytowane przez esiulek
    doprecyzowano tytul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem tydzień temu i zamówiłem z Allegro razem z etui-podróbką Spigen Carbon (bo oryginału po prostu nie ma). Zakrywa sensownie ekran i łatwo było założyć. Całość wyszła mnie 40 zł (smart).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja kupiłem tydzień temu i zamówiłem z Allegro razem z etui-podróbką Spigen Carbon (bo oryginału po prostu nie ma). Zakrywa sensownie ekran i łatwo było założyć. Całość wyszła mnie 40 zł (smart).
    Możesz podrzucić link ? Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem na tej aukcji:

https://allegro.pl/oferta/pancerne-etui-karbon-asus-zenfone-max-pro-m2-szklo-7785002498

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam.

etui z linku jest ok, szyba raczej średnia, za długa o jakieś 1.3 mm i za szeroka około 0,4 mm, wycięcie zbyt szerokie i za płytkie,  wystające krawędzie zbierają kurz, myślę że dłużej jak miesiąc szybka się nie utrzyma.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie odebrałem przesyłkę z szybą. Przymierzałem i u mnie szerokość ok. Na długość też wygląda w porządku. Jak przykleję napiszę więcej. Zamawiałem tylko szybkę na innej aukcji ale u tego samego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety szybka po tygodniu zaczęła się odklejać. Ok 3 tygodni temu zamówiłem folię na ekran i tył z tego linku

https://www.gadgetshieldz.com/asus-zenfone-max-pro-m2-screen-protectors-covers-cases.html

Dzisiaj założyłem folię na ekran. Zakłada się na wodę. Założenie poszło jak po maśle. Folia ma delikatną fakturę skórki pomarańczowej ale bardzo bardzo delikatną. Dotyk śmiga bez problemu. Folia delikatnie zachodzi na zaokrąglone krawędzie ekranu, ale nie na całe. Z etui Nilkina pasuje jak ulał .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zawsze do wszystkich telefonów używałem 3mk o tego też teraz zamówiłem, nigdy nie miałem problemów ani z montażem, ani z odklejaniem jedynie się zdarzyło, że pękło po upadku telefonu chroniąc przy tym wyświetlacz ale od tego przecież jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi