Skocz do zawartości
lasica

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

zabka35i
    Napisano (edytowane)

@marcinq24

Może to i pomoże baterii ale niestety dla korzystających z Asystenta Google i Google Home bez tych opcji asystent staje się bezużyteczny więc trzeba mieć to na uwadze .

@garyfisherka

U mnie bateria wytrzymuje dzień, mam też Note 9 i tam bateria sobie lepiej radzi ale i tak ładuję wieczorem każdego dnia by uniknąć sytuacji doładowywania przez dzień.

Edytowane przez zabka35i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już mija dzień A u mnie połowa baterii, wystarczyło powyłączać w Google parę drobiazgów i mega różnica w drenażu, teraz bateria jest ok. :)

10 godzin minęło i 50% :) w dodatku dużo używałem przeglądarki i trochę rozmów więc jest ekstra :)Screenshot_20190316-191230_Settings.thumb.jpg.0107d35ce05499d5a80551e7c7079b3b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co dokładnie trzeba zrobić żeby bateria trzymała dłużej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko do użytkowników mam s9 małą  czy bateria radzi sobie lepiej w s10 ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mic979
    W dniu 16.03.2019 o 19:16, marcinq24 napisał:

Już mija dzień A u mnie połowa baterii, wystarczyło powyłączać w Google parę drobiazgów i mega różnica w drenażu, teraz bateria jest ok. :)

10 godzin minęło i 50% :) w dodatku dużo używałem przeglądarki i trochę rozmów więc jest ekstra :)Screenshot_20190316-191230_Settings.thumb.jpg.0107d35ce05499d5a80551e7c7079b3b.jpg

można wiedzieć coś powyłączał ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

@mic979

A może pokusiłbyś się o przeczytania tego wątku ? Jeżeli byś to zrobił to byś wiedział co @marcinq24  wyłączył w ustawieniach konta Google. Zapraszam do lektury postu #30.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na filmiku to czysto teoretyczne wyniki ,mnie i stresuje czy ktoś tu obecny przesiadek się z s9 i jak w s10 ma się teraz bateria względem s9  jak ktoś mógł by udzielić mi takiej informacji będę wdzięczny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Ja się przesiadłem , teraz nie muszę doładowywać trzyma od 7.00 do 23 .00 wszystko ustawione na full. Przed 23 cią jeszcze mam 23 %.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    olo320i

Może i się nie przesiadłem z s9 tylko z s8 na s10 i moje spostrzeżenia są takie.  Obydwa telefony dają rade na baterii którą mają, ale trzeba sobie te telefony pod siebie ustawić. Osobiście nie jestem osobą która potrzebuje mieć te wszystkie ficzersy które są dostępne, zawsze włączone. Na przykładzie mojego używania i ustawień które preferuje mogę powiedzieć że s10 odłączam od ładowarki o 3.30 rano i do wieczora aż nie pójdę spać i ponownie nie podepnę do kabla mam ok 40% baterii przy dość intensywnym użyciu, głównie internet. Na S8 ten sam schemat używania i czasem trzeba było się podpiąć do ładowarki wcześniej. A jeśli już starczało do wieczora to bateria była na stanie ok 12-17%. Ciekawą rzeczą jaką zauważyłem jest że w s8 bateria leci wolno w dół od 100 do 50%  a potem od 50 do 0% szybciej. W s10 jest odwrotnie, szybko do 50% a potem wolno w kierunku 0. Duże znaczenie w działaniu na baterii ma też, czy mamy kartę pamięci czy nie. Generalnie z kartą pamięci bateria starcza na krócej. Na razie nie ma co hejtować baterii gdyż jest to nowy telefon i jeszcze cierpi na problemy wieku dziecięcego, które to problemy zostaną naprawione w kolejnych aktualizacjach. Z moich obserwacji gdy używałem s8, mogę powiedzieć że najlepsze wyniki użycia na baterii jakie kiedykolwiek udało mi się osiągnąć, było to podczas używania któregoś wypustu softu beta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi