Skocz do zawartości
spec-naz1

Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

Przy górnej krawędzi ekranu jest taki jany podłużny pasek, na żywo widać to dużo lepiej. tak jakby się klej odparzył w tym miejscu. Na dole mam podobny tylko, że mniejszy. Nie przeszkadza to w korzystaniu, ale skoro szkło tanie nie jest, to powinno leżeć idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jasna sprawa, że ma być wszystko ok, bardzo dobrze, że zareklamowałeś.

Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@spec-naz1 za przesyłkę też nic nie płaciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    venon

@spec-naz1 możesz powiedzieć ile płacisz tygodniowo za ubezpieczenie w Revolut? Wybueralas sam przedział cenowy czy zostawiles tak jak Revolut pokazuje sam? Mi pokazuje za s10+ 4.86zl tygodniowo(150l dopłaty w razie naprawy) . Ale jak biorę wybierz ręcznie, to taka cena jest w przedziale cenowym za telefon od 0 do 1100zl... Wiec chyba coś nie gra....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orientuje sie ktos czy zamawiajac whitestone dome glass z oficjalnej strony wysylka z usa trzeba liczyc sie z oplata typu clo, vat, podatek? Ktos koze zamawial?

Maja ciekawa promocje -20% na zestawy. 2x zestaw z lampa jest z wysylka za 270pln

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@venon Ja aktywowałem to jakoś w maju tyle, że ja płace w € dokładnie 1,11€ tygodniowo:), nie musiałem żadnego przedziału wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomuuu

Pytanie, może banalne, ale na poprzednim telefonie bawiłem się w to ponad 3 lata temu.

Dzisiaj podszedłem do Media Markt, zapytać o koszt samego szkła hartowanego na S10+ i koszt nałożenia u nich. 99 zl. I do tego za folię z przycięciem i nałożeniem, nie szkło (pracownik twierdzi, że skoro w tym modelu krawędź typu edge, owalna, to się nie trzyma i się nie sprawdza).

Sporo? Czy moze teraz to tak wszędzie?

Nie chce tego robić sam, jak te 3 lata temu zakładałem szkło na S7, to w salonie Orange założyli za darmo (szkło kupione u nich), i trzyma się do dzisiaj, mucha nie siada.

Poradzicie - gdzie znaleźć sensowne szkło i założyć od razu, ale nie za miliony?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 30.07.2019 o 18:10, rybus85 napisał:

Ma ktoś jeszcze Ringke Dual Easy? Bo nie wiem czy ja zamawiać czy szukać czegoś innego. Jak z aparatami z przodu? Folia nie przeszkadza? 

Ja mam. Chyba najlepsza folia, nie jest zbyt gumowa jak 3mk. Czytnik działa idealnie i nie wpływa na jakość zdjęć z aparatu selfie. Polecam. W zestawie 2 folie za małe pieniędze, na razie mam pierwszą i już ma ona z 3 miesiące. Są rysy wiadomo to folia ale wolę folię niż szkła które są grube. Lecz wiadomo szkło chroni lepiej przed upadkiem

dodana zawartość

W dniu 20.09.2019 o 14:02, anonimowywybryk napisał:

Orientuje sie ktos czy zamawiajac whitestone dome glass z oficjalnej strony wysylka z usa trzeba liczyc sie z oplata typu clo, vat, podatek? Ktos koze zamawial?

Maja ciekawa promocje -20% na zestawy. 2x zestaw z lampa jest z wysylka za 270pln

Ja kupiłem skórke od dbrand z Kanady i jedynie wzięło mi z karty parę złotówek więcej za przewalutowanie. Także chyba nie masz się co martwić

Edytowane przez piotr_szab15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

@piotr_szab15 sam nakładałeś? Faktycznie tak "prosto" jak na filmikach? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pasuje idealnie wycięta co do 1mm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi