Skocz do zawartości
spec-naz1

Etui, pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Ja już nigdy nie kupię MSVII. Na każdym rogu telefonu po noszeniu w tym etui w S8+ miałem ryski. W żadnym innym etui mi się to nie trafiło. No i samo z siebie pękło delikatnie u góry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

[email protected]

To musiałeś trafić ferelny egzemplarz albo podrobe.  Miałem je i na S7Edge , S8+ i na żadnym nie było takich problemów jak na twoim . Obecnie założone mam to etui na S10+ i na Redmi Note 4 i też nie mam problemu z rysowaniem się telefonu . Na RN4 pękło mi na rogu a to dlatego że telefon zaliczył upadek na asfalt z dachu auta . Na S10+ mam 3 wersje i co jakiś czas sobie zmieniam . Lubię etui od MSVII bo nie pogrubiaja telefonu i poprawiaja chwyt . Ale wiadomo z takiej ilosci dostepnych wersji etui kazdy bedzie mial swoje ulubione i te ktore mu za nic nie pasuja . Najlepiej ssmemu przetestowac kilka firm i wybrac swoje ulubione .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hered

Czy ktoś poleci jakiś fajny case i tutaj dziwne wymaganie - z zaczepem na smycz. Potrzebuje na wyjazd przywiązać sobie telefon do ręki/na szyję a nie widziałem wiele takich casów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IDTD

Cześć, jaki polecacie case dla s10+? Póki co, mam na oku te dwa:

1

2

Może znajdzie się coś lepszego? Zastanawiam się nad założeniem dome glass, bo to chyba będzie najlepsza ochrona dla wyświetlacza, dlatego też fajnie by było, gdyby case byłby z nim kompatybilny. Drugą rzeczą jest wygląd przycisków bocznych, nie chcę żeby wyglądały one jak w tough armor, czy coś w ten deseń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi