Skocz do zawartości
Mati8686x

[Samsung Galaxy S10e] Pierwsze wrażenia i opinie posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A ile trzyma Wam godzin pracy ekranu w typowym użytkowaniu? a jak szybko schodzi bateria grając w cos? 

Edytowane przez Mati8686x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kupiłem i jak dla mnie bardzo słabo . Bateria ledwo starcza mi od rana do wieczora. Mniej więcej tak samo jak w S8. Moim zdaniem aparat to jakaś porażka :( Jak dla mnie lepsze zdjęcia były z S8. Tzn na wyswietlaczu wyglądają super ale po odpaleniu na kompie już nie. Ogólnie trochę żałuje ze kupiłem . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

Możesz zwrócić w ciągu 2 tygodni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Micho78
    Napisano (edytowane)

Ogólnie to jestem rozczarowany bo S10E miał być hitem sprzedażowym a póki co pusto tu i nie ma skąd czerpać informacji :) A w/g tech jutuberów jest to super hiper telefon.

Edytowane przez Micho78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzonzi

Może ludzi nie stać, a patrzyłeś na anglojęzycznych forach? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marco_v

Patrząc na to co się działo na tym forum przed premierą to ewidentnie ludzie się rzucili na S10 i S10+ ignorując zupełnie S10e. Pewnie ze względu na brak gratisu z przedsprzedaży w postaci słuchawek Galaxy Buds ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M@reS

Ceny S10e spadają i można kupić naprawdę tanio. To taki wybrakowany S10 (golas). Na Polski rynek OK ale na jak długo?

Widziałem w ostatnią sobotę sprzedaż S10-ątek w centrum handlowym w Londynie. Ludzi co nie miara, po może 5 min zostały same S10e i są do teraz. Zaznaczę że była taka sama liczna S10e, S10 i S10+.

Czyli widać jak ludzie reagują na "okrojoną" S10e jak mają za co kupić lepszy egzemplarz......wolą dołożyć i kupić S10 lub S10+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KRkr

Mój S10e chyba krócej trzyma ale nie po to mam telefon aby testy robić.

Starcza na 1 - 1,5 dnia przy używaniu w pełni dual sima.

PS. Nie każdy patrzy na to jak na okrojoną wersję. Dla mnie to prawie to samo ale co ważne w mniejszym wydaniu. A nie każdy lubi cegły....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Tak samo do tego podszedłem. S8 "poszła" do żony a ja mam s10e. Jak dla mnie bajka. Ekran, głośniki, czytnik pod powerem ( w końcu mogę używać ), płaski ekran itd. Bateria - około 6h podobnego używania co s8 wcześniej. Zobaczę co będzie za tydzień jak już telefon ogarnie wzorce. Póki co jestem zadowolony. No może poza softem z brandem Plusa...

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marco_v
    W dniu 20.03.2019 o 12:05, M@reS napisał:

Czyli widać jak ludzie reagują na "okrojoną" S10e jak mają za co kupić lepszy egzemplarz......wolą dołożyć i kupić S10 lub S10+.

Lepszy hehe, czyli widać, że ludzie lecą od razu na ślepo po wersję największą/najdroższą bo myślą, że jest najlepsza. S10e mógł powstać głównie po to aby napędzić sprzedaż absurdalne drogich S10 i S10+ bo jakbyś nie zauważył ceny wzrosły aż o 400 zł w porównaniu poziomu S8 i S9. 

Dzięki S10e za 700 zł mniej niż S10 i aż 1100 zł (!!!) mniej niż S10+ można mieć wszystko to co w S10/S10+ tylko z mniejszym i do tego płaskim ekranem, co dla wielu osób jest zaletą.

Mam aktualnie od dwóch tygodni S10e i jestem przede wszystkim zakochany w tym jak wygodnie się obsługuje jedną ręką ten telefon, za parę dni będę testował S10 i wtedy będę wiedział czy warto dopłacać te 700 zł do LEPSZEGO telefonu ;).

• Piwko! 1
    • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi