Skocz do zawartości
lasica

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jestem nowym posiadaczem S10e, wcześniej miałem dwie S7 flat. 

Powiem szczerze, że po pierwszym ładowaniu jestem zadowolony. Wytrzymał 5,5h testów na ekranie (filmy, aplikacje, przeglądarka, komunikatory, YouTube). Po opiniach spodziewalem się gorszego wyniku a tu jest lepiej, lub przynajmniej tak samo jak w S7. 

Na dodatek zawsze u mnie pierwsze ładowanie wytrzymywalo najkrócej :) spodziewam się teraz lepszego wyniku. Drugie ładowanie, 1h 30min sot na 6 godzin i zostało 80% baterii. Normalnego użytkowania spokojnie wytrzyma cały dzień. 

Pozdrawiam

Edytowane przez adrianosisko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile w nocy Wam schodzi bateri przy połączenym wifi. Mi 12 % wychodzi na 8 godzin troche dużo. Idzie ustawić gdzieś żeby po jakimś czasie braku aktywności się wyłączało tak jak w s7?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Ja mam bixby routines...na noc wyłącza z automatu wifi, komórkowe i gps.

Wysłane z S10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    weglus

@rolo1980  AOD mam wyłączone, ale Holey chyba tak jak piszesz, podpina się pod AOD. W takim razie zielona obrączka wokół aparatu zużywa strasznie dużo bateri...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam trzecie dzień S10e i bateria to katastrofa. Te;efopn pada ok 18:00, pierwszy  SOT wyciągnałem tylko 2:35, kolejne ok 3:10. Cos jest nie tak, bo w recenzjach jest średnio w okolicy 4h. Jak bym miał 4, to by było ok. W użyciu baterii pokazuje, że "uczy się użycia baterii" czy coś takiego. Czy to znaczy, że uczy sie zarzadzania energią i będzie lepiej? 
    Ogólnie telefon bardzo fajny, ale przesiadłem się z S8 i z baterią było tam lepiej. Jeśli w z S10e baterią nie dojdę do ładu przez 14 dni, to może ewentualnie oddam i kupię S9. Może ew Huawei P30? Sam nie wiem. Doradźcie co robić, bo 2:30 - 3:00 SOT to coś nie ten tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Daj mu kilka dni na poukładanie. W tym wątku już padały te same pytania.

Wysłane z S10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    micud

Telefon mam od 2 tygodni, problemu z deep sleepem nie ma, a średni czas na ekranie to 2,5h. Dziś chyba będzie rekord i może do 3 dobiję. Nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić, aplikacji zainstalowałem może 7(spotify i instagram czerpią najwięcej, reszta nawet się nie wyświetla) nie gram w gry, nie oglądam żadnych filmów/filmików, rzeczy typu nfc, lokalizacja, czy skanowania w tle mam wyłączone. Czyściłem też cache przez recovery, ale bez skutku. Myślicie, że przywrócenie ustawień fabrycznych może coś zmienić, czy pozostaje mi się męczyć z tym co jest? 

Screenshot_20191003-211830_Settings.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi