Skocz do zawartości
Izabelax

Galaxy buds - opinie, recenzje, propozycje podobnych słuchawek innych firm

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Szkoda , że wszyscy sprzedają i nikt się nie wypowie na ich temat, bo szkoda rozpakowywać, jeżeli okaże się, że to bubel. 

Może ktoś już używał i podzieli się swoją opinią?

Edytowane przez lasica
    Zmodyfikowano treść aby pasowała jako pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Ja się wypowiem jak tylko dostanę [emoji16][emoji16]

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct
    Napisano (edytowane)

@Izabelax  Wpisz w Google: "Galaxy Buds" na pierwszej wyświetlonej stronie znajdziesz recenzje tych słuchawek. 

Edytowane przez lasica
    Usunięto zbędną treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    17 godzin temu, ImageX7 napisał:

@Izabelax

Wpisz w Google: "Galaxy Buds" na pierwszej wyświetlonej stronie znajdziesz recenzje tych słuchawek. 

Tak już sprawdzałam, ale wiesz co nie ufam takim recenzją. Bo nie wiem czemu, ale te słuchawki darmowe co są dołączone w pudełku do telefonu mają dobre opinie, a ja uważam, że grają okropnie.

Oglądałam też dużo filmików na yt o nich, ale nie mam pewności czy nie zapłacili im za dobre słowo.

Po prostu pośród tych wszystkich dobrych recenzji, na facebooku ktoś pod postem Samsunga napisał, że to totalna szmira. Dotychczas słuchałam na bezprzewodowych beatsach, ale przydałoby się coś mniejszego do biegania i jazdy na rowerze, więc mam wielkie oczekiwania co do nich, bo beatsy są tylko o 400 zł droższe, a obawiam się, że po ich jakości, budsy mnie nie zadowolą. 

Edytowane przez lasica
    Usunięto zbędną treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 minut temu, Izabelax napisał:

. Dotychczas słuchałam na bezprzewodowych beatsach, ale przydałoby się coś mniejszego do biegania i jazdy na rowerze,

Hmm ... też rozważam takie scenariusze użytkowania i jest problem ... mogą wypaść z ucha. Chyba trzeba będzie połączyć je np. jakąś żyłką itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, Jacek K. napisał:

Hmm ... też rozważam takie scenariusze użytkowania i jest problem ... mogą wypaść z ucha. Chyba trzeba będzie połączyć je np. jakąś żyłką itp.

No niby mają nie wypadać.. zobacz 1:15. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Izabelax

Dziękuję :) No niby tak, ale uszy są różne ... lepiej zapobiegać np. jak rower podskoczy na krawężniku, a jedziesz na moście :) szkoda, że nie mają takiego pałąka na ucho.

Edytowane przez Jacek K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Jacek K. Racja :D u mnie po dłuższym biegu to i nawet zwykłe na kabelku się luzowały, luzowały, aż w końcu wypadały ?

Edytowane przez Izabelax
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Opaska albo taśma power tape na uszy ;) a tak poważnie, to myśle, że nie powinny wypadać. Gear iconX, z tego co widziałem i czytałem, to trzymają się w uchu bardzo dobrze ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż głowa się rozbolała słuchając na czym i do czego porównujecie darmowe słuchawki - AirPods, Apple Beats... Klasa sama w sobie :)

Nie to żebym miał nie wiadomo co ATH-CKR75BT ale nie oszukujmy się wszystkie te AirPods, Galaxy Buds, Beatsy niedaleko leżą obok siebie. Więc nie oczekujcie że będą grały jak porządne słuchawki na kablu powiedzmy za 600-800 zł. Tak jak Apple mydliło oczy swoim papierowym ścierwem (na kablu) który zmienił tylko kształt obudowy - a tak naprawdę w środku dalej mieliśmy te same podzespoły. Tak samo tutaj więcej mamy przekazu marketingowego niż szczerego testu.

@Izabelax, jeśli cenisz sobie jakość brzmienia dźwięku to opchnij to coś od Samsunga póki jeszcze możesz i cena oscyluje w granicy 400 zł . Dorzuć kilka stówek i kup coś porządnego LINK. A jeśli chcesz tylko zając czymś myśli w drodze do... np. audiobookiem to zostaw je i ciesz się treścią.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi