Skocz do zawartości
_tommy_

Motorola G7 Power - opinie i wrażenia z użytkowania.

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam ciężki orzech do zgryzienia.. chce kupić nowy telefon i pozostały mi dwa wybory:

moto g7 power vs redmi note 7 ... oba 900zl..

przekonacie mnie do tego ze:

1. ekran nie jest aż taki zły 
    2. telefon szybko działa
    3. muzyka na słuchawkach jest wystarczająca
    4. oraz połączenia telefoniczne jak i zasięg są dobre ???

czekam na opinie użytkowników posiadających g7power

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wszystkie pytanie odpowiem ci że tak.
    Jeśli chodzi o ekran to poprzednio mailem redmi note 4 i brak fullhd kompletnie mi nie przeszkadza , oczywiście jak położysz fullhd i HD obok siebie to będziesz widział mniej ostry ekran , ale w codziennym użytkowaniu nie kłuje to w oczy. Kolory , kontrast i czerń i jasność na plus w stosunku do redmi note4 , ale amoled to nie jest:)
    Prędkość działania i ogólnie cały system chodzi wystarczajaco płynnie i przede wszystkim bezproblemowo( w MIUI wieczne krzaki i problemy) pod tym kątem na plus dla Motoroli.
    Najlepszym oczywiście elementem tego telefonu to bateria i tutaj to chyba nie ma konkurencji. Redmi note 4 miał 4000mah i to też niemało , ale gdzies po roku użytkowania to nie robiła takiego wrażenia jak na początku także to ogniwo w xiaomi to raczej do najtrwalszych nienalezy.
    Ja polecam ogólnie, ale w ręku nie miałem redmi note 7 o którym wspominasz więc to już twoja decyzja.
    Bartek Kołakowski na YT wczoraj wrzucił film o Motorola g7 power i czasami wtrąca porównanie do redmi note 7

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    33 minuty temu, otton250 napisał:

Na wszystkie pytanie odpowiem ci że tak.
    Jeśli chodzi o ekran to poprzednio mailem redmi note 4 i brak fullhd kompletnie mi nie przeszkadza , oczywiście jak położysz fullhd i HD obok siebie to będziesz widział mniej ostry ekran , ale w codziennym użytkowaniu nie kłuje to w oczy. Kolory , kontrast i czerń i jasność na plus w stosunku do redmi note4 , ale amoled to nie jest:)
    Prędkość działania i ogólnie cały system chodzi wystarczajaco płynnie i przede wszystkim bezproblemowo( w MIUI wieczne krzaki i problemy) pod tym kątem na plus dla Motoroli.
    Najlepszym oczywiście elementem tego telefonu to bateria i tutaj to chyba nie ma konkurencji. Redmi note 4 miał 4000mah i to też niemało , ale gdzies po roku użytkowania to nie robiła takiego wrażenia jak na początku także to ogniwo w xiaomi to raczej do najtrwalszych nienalezy.
    Ja polecam ogólnie, ale w ręku nie miałem redmi note 7 o którym wspominasz więc to już twoja decyzja.
    Bartek Kołakowski na YT wczoraj wrzucił film o Motorola g7 power i czasami wtrąca porównanie do redmi note 7

widzialem jego film i mowi ze polaczenie nie sa zbyt dobre.. jak z tym u Ciebie? i zalezy mi tez na dobrej muzyce na sluchawkach

Edytowane przez rupertos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pracuje w bardzo głośnym miejscu i ogólnie rozmawiać się da i nie mam problemu ze zrozumieniem , ani odbiorcy również mnie rozumieją, chociaż ktoś kiedyś mi zwrócił uwagę że jest taki lekko przytłumiony - może to przypadek ciężko mi powiedzieć.
    Jeśli chodzi o muzykę to na moje uszy wystarczy ale przyznam ci się szczerze że nie przykładam do tego elementu aż tak dużej wagi. Także w tej kwestii ci nie pomogę.
    Mnie interesują w telefonie bateria, Stock android - nigdy więcej MIUI(wieczna beta) i w miarę rozsądną wydajność i w tych trzech aspektach jest lepiej niż oczekiwałem za tą kwotę. Ja sobie zakup bardzo chwale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    12 minut temu, otton250 napisał:

Pracuje w bardzo głośnym miejscu i ogólnie rozmawiać się da i nie mam problemu ze zrozumieniem , ani odbiorcy również mnie rozumieją, chociaż ktoś kiedyś mi zwrócił uwagę że jest taki lekko przytłumiony - może to przypadek ciężko mi powiedzieć.
    Jeśli chodzi o muzykę to na moje uszy wystarczy ale przyznam ci się szczerze że nie przykładam do tego elementu aż tak dużej wagi. Także w tej kwestii ci nie pomogę.
    Mnie interesują w telefonie bateria, Stock android - nigdy więcej MIUI(wieczna beta) i w miarę rozsądną wydajność i w tych trzech aspektach jest lepiej niż oczekiwałem za tą kwotę. Ja sobie zakup bardzo chwale.

Dobra namowiles.. za 900zl tez nie ma czego  sie spodziewac nadzwyczajnego :) dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na marginesie ja chyba 3tygodnie temu kupiłem go mediamarkt za799 bo była promocja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, otton250 napisał:

Tak na marginesie ja chyba 3tygodnie temu kupiłem go mediamarkt za799 bo była promocja.

byla widoczna na stronie ze jest znizka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jakaś akcja była promocyjna - napewno się już skonczyla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

Z mojej perspektywy telefon uważam za bardzo dobry dla przeciętnego użytkownika. 

Wiadomo, nie ma tu topowego procesora, pierdyliarda ramu i romu, ekran to nie fullHD itd... 

W mojej ocenie jest ot telefon poprawny, dający mega frajdę z użytkowania. 64 GB na dane z 4 GB ramu dają radę, przy moich zapędach do istalowania aplikacji mam jeszcze 38 GB wolnego miejsca, bateria trzyma spokojnie 2 dni dość intensywnego użytkowania jak na mnie (facebook, messenger, whatsapp, chrome, instagram i kilka innych). Średnio 4-6 h dziennie na baterii, trochę połączeń, wifi/dane ciągle włączone, trochę zmienione ustawienia aplikacji aby nie powiadamiały na siłę i aby nie działały niewywołane. Ogólnie odkąd mam telefon najlepszy wynik jaki osiągnąłem to 3 dni bez ładowania (zejście od 100 do 15%) także jest w porządku. 

Co ma G7 czego nie mają inni? Czysty Android, gesty Moto - wiem, pierdoły ale za to dla mnie czysty Android to rewelacja,brak gównianych nakładek pozwala dowolnie samemu personalizować telefon.

Co do Notcha, nie jest tak wielki jak to było na prezentacjach widać. Jest duży ale akceptowalny.

Wykonanie wiadomo, plastikowy telefon, etui w zestawie, brak chociażby folii na ekranie. Brak NFC, diody rekompensuje bateria. Coś za coś. Syn mój ma Honora 7A i też jest zadowolony a w porównaniu do G7 Power też nie wygląda to źle. 

G7 Power to bardzo ale to bardzo zdroworozsądkowy wybór w tej cenie. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co jest w zestawie kupujac moto g7 power?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi