Skocz do zawartości
r_afaello

SM-910C - boot loop i brak recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pożyczony telefon i taka wpadka ?

Został na nim celowo wgrany android 5.1 i tak tel pracował długi czas. Tu wszystko ok. Dostał także roota.

Z uwagi że wykrzaczył się system (w żadnej apce nie dało się wyczyścić cache, usługi gogole nie działał) i trzeba było robić factory reset.

Kolega prosił o zrobienie backupu aby w razie takiej wpadki mógł przywrócić system do stanu dzisiejszego z pełną konfiguracją, ustawieniami, plikamiitd.

Wgrałem TWRP i zgodnie z poradnikiem wykonałem backup. (zaznaczyłem chyba wszytko do
    Dla sprawdzenie skuteczności backupu i przed oddaniem telefonu chciałem zrobić restore.

Nie udało się - na czerwono było przy /system (nie pamiętam dokładnie co napisane), potem restart i problem.

NI startuje system, zapętla się na logo. Po podłaczniu do komputera tylko ikona baterii.

Co najgorsze ma uszkodzony przycisk volume+ więc nie mogę wywołać wejścia w download mode / recovery.

Wcześniej (jak wgrywałem mu andka 5.1) przycisk też był uszkodzony ale udało się przez ADB wymusić start w pożądanym trybie. Teraz adb nie reaguje. Pojawia się dzwiek w komputerze po podłączeniu ale nic wiecej.

Podpowiedzcie proszę co zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podobnie z A9 pomógł hr. Wejść w fownload możesz.kupujac kabelek odpowiedni ale nie dam sobie głowy urwać.

Wysłane z mojego SM-A920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem wtyczkę (zworke) i problem sie rozwiązał.

Ale dzięki za zainteresowanie tematem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi